Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzésben tudnátok...

Sága kérdése:

Fegyencedzésben tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Már kérdeztem egyszer h mit csináljak a lábammal,mert a zárt lábas guggolás simán megy(akár több is mint ami elő van írva),de a felemás guggolással meggyűlt a bajom,mert abból egy se megy.Ekkor javasolta Neutronlovag hogy csináljak fél ismétléseket vagy támasszal.Azóta ezeket próbálom de semmi eredménye mert ugyan úgy hátraesek a legalsó ponton még támasszal is.Gondoltam rá hogy megpróbálnám Pavel féle zsámolyra guggolást heti 2-3 alkalommal és fokozatosan mennék lejjebb.Szerintetek ez jó ötlet így?Amúgy a többi lépésben egész jól haladok,de ezzel mindig gondjaim vannak.

2012. júl. 19. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
A Pavel féle guggolások mindenképp jó ötletek, mind a zsámolyra guggolás, mind a későbbiekben két lábbal le egy lábbal fel verzió.
2012. júl. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi az ismét segítséget,akkor most kipróbálom ezeket,mert valahogy nekem a fegyenc féle felemás guggolás nem akar sikerülni,megpróbáltam stabil tárgyon is de úgyse,meg az ízületeim se nagyon örülnek neki.
2012. júl. 19. 09:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen az a gyakorlat legalább olyan nehéz, mint a maga az egylábas guggolás.
2012. júl. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az ezeket úgy értettem h a Pavel féle dolgokat,de egyelőre csak a zsámolyra guggolást fogom csinálni mert a másik természetesen nem menne még.Meg lehet kitörést kipróbálom hátratett lábbal az szerinted segít nekem abban h hamarabb eljuthassak az egylábas guggolásig,vagy jó valamire?
2012. júl. 19. 09:55
 5/8 gr. Shadow válasza:
Támasznak azt is megpróbálhatod, hogy háttal állsz a falnál és a hátad mögé teszel egy labdát (lehetőleg nagy átmérővel)és nekitámaszkodsz. Így amikor guggolsz akkor nem fogsz hanyatt esni mert a fal tart. Az ellenállást meg a labda gördülése kiváltja.
2012. júl. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi ezt a tippet is ment a zöld jel.Amúgy fallal a hátam mögött gondoltam már rá én is csak így labdával nem jutott még eszembe de jó ötlet.
2012. júl. 19. 09:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen én is szoktam csinálni azt a fajta kitörést. Jól megtanítja, hogy véletlenül se zuhanj bele a guggolásba, különben odavágod a térded, illetve az egyensúly is fejleszthető vele.
2012. júl. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké akkor a zsámolyra guggolást fogom csinálni meg a kitörést hátratett lábbal hátha így jutok valamire köszi a segítségeteket.Meg persze kipróbálom majd a hátam mögött labda verziót is.
2012. júl. 19. 10:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!