Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy addig...

Miért van az hogy addig erősítek amíg már egy fekvőt se tudok kinyomni és ezt mondjuk többször megcsinálom egy nap és a karomba soha nincs izomláz. Mit csinálok rosszul? Mert én mostmár ezt nem értem.

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert ez már nem erősítés, hanem állóképességi edzés. Erőnövelésre és izmosodáshoz, akkora terheléssel kellene végezni, amiből alig megy 4*12 ismétlés. És nem kell minden nap edzeni ugyanarra az izomra.

Amúgy az izomláz nem feltétele a fejlődésnek.:)

2012. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gábor114 válasza:
Montez ne haragudj de evvel a válasszal mélységesen felborzoltál hogy finoman fogalmazzak. A fekvő támasznak rengtetek fajtája van nézz utána neten és ne gyorsan nyomj le pl50et hanem szépen lassan lemész majd vissza nem kell sietni ha lassan csinálod biztos hogy lesz hatása. Én úgy gondolom azért nincs izom lázad mert lehetséges hogy gyorsan csinálod a fekvőtámaszt és mivel gyorsan mozog a karod és rajta van a súlyod egyszerűen besavasodsz és nem megy több ami érthető lassan szépen nyugodtan.
2012. júl. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ne magyarázz kisgyerek. 26 éve edzek és tudom mit beszélek. A fekvőtámasszal nem sok izmot építesz, ha csak úgy simán a saját testsúlyodat nyomogatod. Ahhoz terhelni kell. pl. egykezes fekvő vagy hátizsákban súly a hátadra.

És nem kell edzeni minden nap, mert pihenéskor nő az izom.

Neked kéne utánaolvasni kisgyerek.

2012. júl. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az, hogy nincs izomlázad nem jelenti azt, hogy nem fejlődik az izmod és fordítva sem.
2012. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!