Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Más is így látja a kevert...

Más is így látja a kevert fehérjék felhasználórétegét? :D

Figyelt kérdés

Egy átlagos Power Proteint hasznló ember jellemzése:


keménynek gondolja magát, azt hiszi, hogy ő a kiválasztott minden sport területén, a legtöbb edzőterembe járó embert lenézi.Étrend nincs rendben de megiszik napi 4 turmixot ezzel minden megvan oldva.Aki szóját használ az kislány (azt nem veszi figyelembe, hogy az ő favoritjában is van szója). Igazából nem halad semerre se előre, se hátra és mindig kérdezi másoktól, hogy: szerinted fogytam?/nőtt a karom?/ hogy edzel, hogy ekkora a bicepszed?

Nem azt figyeli, hogy neki melyik gyakorlatok működnek jól, hanem mindig megkérdez másokat az erősségükről (pl.: mell) hogyan edz rá és azt próbálja ki, olyasmik nem érdeklik mint, hogy fáj a könyöke a szűk fekvenyomástól, ő csinálja.Hatalmas termetűnek gondolja magát, mindenki más vékony madár.Összességében nem ért a súlyzós edzéshez, nem ért a táplálkozáshoz, mégis azt hiszi, hogy könyvet írhatna a témában.A gyakorlatok végrehajtása elégtelen, lendületből csinál mindent és azt nézi, hogy mekkora a súly.A haveroknak szeret mesélni a megmozgatott súlyok nagyságáról, ami persze nem akkora és nem is szabályos.

Ez persze csak az én véleményem a kevert (növényi+állati) fehérjéket használó emberek egy részéről, nem mindenki ilyen


2012. júl. 16. 15:40
 1/8 dirtboy ***** válasza:
gondolod hogy lehet valami a kevert proteinbe amitől az emberek ilyené válnak?
2012. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És te most keménynek érzed magad, mert egy teljesen meglapozatlan dolgot ide felvázoltál? Nőtt az alkarod a gépeléstől?
2012. júl. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, csak nem értik meg, hogy sz@rból nem lehet várat építeni. persze van akinek nem a PP a fő tápkiege, csak mellékelt, de az ismeretségi körömből legalább 4 ilyen embert ismerek és az összes erre a szójás verzióra veri magát, hogy olcsó ás ugyanolyan mint a minőségi tejsavó.
2012. júl. 16. 15:46
 4/8 anonim ***** válasza:
A jellemzés amit leírtál inkább azokra vall, akik nem elég elszántak, olyanokra akik csak a tápkiegen élnek és nincs étrendjük teljesen ráillik a jellemzésed.
2012. júl. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dirtboy ***** válasza:
ja hogy a kérdésed végül is a power protein fikázásáról szólna,értem.
2012. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert szerinted aki már Power proteint használ annak már nem is lehet normális étrendje csak annak lehet aki minden hónapban elver legalább 30k+ táplálékkiegészítőkre vagy mi?

Attól még hogy a haverjaid gyökerek nem biztos, hogy az össze ember aki olcsóbb tápkieget vesz az is olyan mint a haverjaid.

2012. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zakathol ***** válasza:
Szerintem meg egy kurv@nagy kretén vagy. Az meg biztos a tejsavótól van...
2012. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Inkább hagyjuk, én tettem fel rosszul a kérdést.

Amúgy nem a Power Protein fikázásáról szól a kérdés.

2012. júl. 16. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!