Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit elegendő minimálisan...

Mennyit elegendő minimálisan mozogni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és elvileg most vagyok erőm csúcsán. Bár nálam ez az erő csúcsa is elég alacsonyan van, nem sok izomerővel rendelkezem, állóképességem sehol...

Igen, lusta is vagyok meg időm sincs sok.

Kocogni, úszni, bringázni szoktam meg néha itthon tornázom.

Kicsit jó lenne erősödni, de lényeg, hogy ne gyengüljek.

Na de mennyi az elég? :)


2012. júl. 15. 16:46
 1/3 anonim válasza:

Napi 1 óra mozgás! Ami nem séta, hanem kimondottan a sporttal töltött idő. Kezdőként elég a heti 3-4 alkalom. Majd ezt fokozatosan emelni.

Amúgy én is 20 éves vagyok:) A fősuli nagyon sok időmet elvette:( A kondizáson agyalok, hiszen ott kötetlen az edzés ideje. Világ életembe sportoltam. Most meg rosszul érzem magamat a bőrömbe.

2012. júl. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Heti 3-4-szer egy óra elég sok. :/
2012. júl. 15. 17:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Ajánlások szerin heti min. 3*30 perc, de szerintem is kell 3*60 perc és persze helyes étrend.:) Súlyzós edzés mehetne egy kis bicajjal.
2012. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!