Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Írnátok olyan rövid kis...

Írnátok olyan rövid kis edzéstervet amitől erősen letudom magam fárasztani?

Figyelt kérdés
70kg vagyok. Lehet egy, másfél órás nincs semmilyen súlyzóm, de van egy bocszsákom. Nos ezek a korlátok igazából az hiányzik, hogy megmondják mit csináljak! négyszíves segítsetek már rajtam!

2012. júl. 13. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:

elég nehéz súlyzók nélkül

de pl: rakjál a kezeidre súlyt

2012. júl. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha van box zsákod akkor meg van oldva. Próbáld meg 1percig ütöd ahogy a csövön kifér, utána 20-30mp pihenő, aztán újra.. majd ugyanez csak rúgd és tuti a kifulladás :D
2012. júl. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1percig üsd tiszta erőből lengyelboxban a zsákot,

pihenő nélkül azonnal átmész és 1percet ugrókötelezel,

pihenő nélkül 10db 4 ütemű fekvő felugrással,és itt pihensz egy percet,aztán elölről.

2012. júl. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugorj fel egy épület tetejére 7x.
2012. júl. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nehogy súlyokkal fáraszd le magad. Nincs értelme. Az ízületeidet lefárasztod, aztán b...hatod.


Futás: 10 mp gyors 10 mp lassú 15 mp gyors 15 mp lassú 20 mp gyors 20 mp lassú


Ugyanezt boxszal is megcsinálhatod. Gyors ütés, lassú ütés váltakozásával.

2012. júl. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5ödik. buta vagy. mi az hogy lefárasztod az ízületeid? ne mondjál már baromságokat. súlyokkal is az izmaidat fárasztod ki.
2012. júl. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NagyonGonosz ***** válasza:
Ha csak a fárasztás a cél akkor megfogod a boxzsákot a fejed fölé tartod kinyújtott kézzel és vársz hidd el megérzed a hatásást :)
2012. júl. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
attól nem fogok lefáradni...
2012. júl. 14. 19:43
 9/9 anonim válasza:
Én azt tudom neked javasolni hogy miközben ütöd a zsákod menj körbe a zsák körül de mindig legyél vele mindig szemben és úgy üsd, körözés közben ezt lehet még kombinálni gyors/lassú ütésekkel, váltott lábbal ugrálsz körülötte és úgy ütöd nagyon el tudja fárasztani az embert. :) amit én csináltam, nem gyorsan de sokáig tudok futni, gyorsan-kevés ideig, azért tudok lassabban de sokáig (sokáig azt úgy értsd hogy 2-4km) mert ha el vagyok fáradva az sem izgat túlságosan csak futok és futok és közbe ütheted a levegőt rúghatod a levegőt attól garantáltan el fáradsz. :)
2012. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!