Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Reggelente szoktam gyúrni....

Reggelente szoktam gyúrni. Előtte vagy utána reggelizzek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

attól függ mikor

ha reggel 8 akkor előtte 1 órával ehetsz utána pedig rögtön egy tejsavó+gyors ch turmix

2012. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Előtte kellene teljes étkezés, majd rá 1-1,5 órára edzeni.

Súlyzós edzés előtt kell a kaja. De még jobb lenne, ha délután edzenél, mire az izmok fel lennének töltődve és az ízületek sem lennének merevek.

Edzés után pedig egyből menjen egy tejsavóprotein+gyors ch (dextróz, vitargo, stb.)shake.

2012. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Változó, hogy mikor kelek fel, de ezután reggelizni fogok először, majd aztán edzeni.

A különböző izomfelfújó poroktól és shake-ektől pedig távol tartom magam. Szeretnék saját erőből megizmosodni. :-)

2012. júl. 13. 13:40
 4/13 anonim ***** válasza:
porok nem fújnak fel. a porok táplálékok. sokat kell még tanulnod a testépítésről úgy látom:)
2012. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Napi kőkorszaki szaki...
2012. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
izomfelfújó porok?? Kevered a koxal kicsit. Nem leszel tőle felfújt. De akkor egyél sült vagy főtt tojást rizzsel vagy teljes kiőrlésű kenyérrel. És olvass sokat, mert még nagyon keveset tudsz.:)
2012. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ekkora tudással tulajdonképpen teljesen mindegy mikor edzel és eszel mindegyik nagyon szakszerű lehet.
2012. júl. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Akkor megfogalmazom másképp.

Több haverom van, aki napi 1 óra gyúrással és különböző porok szedésével 2-3 hónap alatt úgy megizmosodott, hogy alig lehetett elhinni. Én ezt a példát nem szeretném követni, hanem mint írtam kizárólag súlyzózással és egyéb testépítő gyakorlatok segítségével szeretnék valamivel erősebb lenni, mint az a jelen állapotban van.

Tisztában vagyok vele, hogy szinte semmit nem tudok a testépítés művészetéről, de nincs is rá szükségem, hogy végigolvassak xy szakirodalmat. Csak egy kicsit szeretnék erősebb lenni.

Remélem így egyértelmű voltam.

2012. júl. 13. 14:03
 9/13 anonim ***** válasza:
napi 1 óra gyúrás BŐVEN elég. (ezt csak azért írom mert gondolom amiatt hoztad fel hogy az milyen kevés.) mellesleg ha már csinálod érdemes lenne jól csinálni, de te tudod.
2012. júl. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor fogalmazzunk másképp:

Buta vagy. Nem csak azért, mert hiányos a tudásod, hanem azért is (főleg azért), mert nem akarod feltölteni a lyukakat. Olyan nincs, hogy ne lenne szükséged tudásra abban, amit csinálsz. Tápkieggel sem lehet 2-3 hónap alatt olyan nagyon megizmosodni, szóval vagy a mértéked rossz, vagy a haverjaid nem csak legális dolgokat használtak, amik már nem tartoznak a tápkiegek körébe, és itt sem ajánlotta őket neked senki.

2012. júl. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!