Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fegyencedzéssel kapcsolatban...

A fegyencedzéssel kapcsolatban lenne kérdésem, az edzésterve t nem értem, A Veterán edzéstervnél egy gyakorlatnál 4-6 sorozatot kell csinálni?

Figyelt kérdés
A Veterán edzéstervben az van írva, hogy 2-3 sorozat. Ha mondjuk vesszük a lábemelés második lépését, a térdemelést fekvésbent, ahol a középhaladó szint 2 sorozat 20 ismétléssel, akkor az edzésterv miatt 4-6 sorozatot 20 ismétléssel kellene csinálni?

2012. júl. 12. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
nem
2012. júl. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem meg de de én se tudom de én ugy értelmeztem
2012. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell 4-6 sorozatot, az edzésterveknél és a gyakorlatok melletti edző sorozatszám, csak példaképp van.

Nem muszáj 2-3at csinálnod, ha akarod csinálhatsz 4-5-t is, te döntessz, azok ott csak irányadó értékek.


Tehát ha a veterán edzéstervet csinálod, akkor egy adott gyakorlatból vagy 2 vagy 3 sorozatot csinálj, te döntsd el mennyit akarsz nézd meg a blogomat én veterán edzésterven vagyok, 3 sorozattal: www.convictconditioning.blog.hu

2012. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!