Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a diétáról?

Figyelt kérdés

[link]


Valaki alkalmazza is esetleg? Vagy valaki tud róla valamit?


2012. júl. 8. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem működik így. Én úgy tapasztaltam már többször is (most is), hogy szálkásításkor 3g*testtömegkg alá nem viheted a fehérjét, mert izomveszteség lesz.

Így magasan kell tartani végig. De ha a ch-t is magasan tartod, akkor nem lesz kalóriadeficit, így nem lesz fogyás. A zsírt pedig nem javaslom levinni, mert kellenek az omega3 és a többi telítetlen zsírsavak.

A másik nagy tévedés a cikkben szerintem a kemény kardióedzés ajánlása. Így lehet, hogy több zsírt vesztesz, de jóval több izmot is elégetsz (tapasztalat sajnos), tehát maradj csak aerob tartományban.

Szóval sok jó cikk van itt a tesztoszteronon, de ez szerintem nem nagyon válik be. Bocsesz, ha nem ezt vártad.:)

Persze én ezeket naturál testépítésnél értem és tapasztaltam, koxal más a helyzet, ott nem kell annyira izomvesztéstől tartani, sőt!

2012. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát az a helyzet, hogy 3g/ttkg fehérjét, anyagi okokból nem tudok összehozni. Ezért lett volna ez jobb diéta számomra :/

A kardiós részt,én is butaságnak tartóttam.

2012. júl. 8. 19:23
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát az a helyzet, hogy 3g/ttkg fehérjét, anyagi okokból nem tudok összehozni. Ezért lett volna ez jobb diéta számomra :/

A kardiós részt,én is butaságnak tartottam.

2012. júl. 8. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor kipróbálhatod kevesebb fehérjével és több ch-val, de nem lesz olyan jó eredménye, mint a rendes, bevált szálkásító diétával.
2012. júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!