Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a diétáról? Próbálta már valaki!

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 14:35
 1/8 A kérdező kommentje:
2012. febr. 14. 14:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, öt kilótól sikerült megszabadulnom :) de lehet, több is lett volna, ha nem szegem meg állandóan :D
2012. febr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

7. nap vacsorakor kezded a leadott kilók visszaszedését.

Ha újra eszel a 7 nap koplalás után, a szervezeted tartalékolással próbál felkészülni a következő éhezésre.

Magyarul: 7 nap koplalással csak hízni lehet.

2012. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2X7 nap kell csinálni, és 7. napon úgy gondolja amit ez alatt a 7 nap ettél, ebből válogathatsz. Első válaszoló, mozogtál is mellette?
2012. febr. 14. 15:51
 5/8 anonim ***** válasza:
én első nap feladtam, mert iszonyú éhes voltam. Az egyik barátnőm megcsinálta és 6 kg fogyott.De szerintem abból a 6 kg-ból 3-4 csak a víz és a salakanyag, gyomortartalom volt. Mert látszott rajta egy kicsit a változás de szerintem aki rendesen fogy 6 kg-t azon jobban látszik. Ezt csak úgy lehet csinálni hogy otthon vagy és nem csinálsz semmi megerőltetőt. A csaj már sokszor úgy volt hogy majdnem elájult, ha nem jut pár percen belül kajához. Szóval nincs arányban a szenvedés az eredménnyel. Más módszerrel könnyebben fogyott volna és látványosabban.
2012. febr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Minden reggel futottam negyed órát. Egyébként én szerintem azért nem szedtem vissza, mert utána sem ettem többet napi1200 kcal-nál. Nagyon lassan, fokozatosan emeltem a kaja adagomat, most tartok 1800 nál.

2012. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja amúgy tavaly nyár elején csináltam :)
2012. febr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem léteznek villámdiéták, tévhit hogy rövid idő alatt fogyhatsz.

1 hét alatt durván 0,5-1 kg zsír leadására van lehetőséged, lásd: emberi test biokémiája, vagy táplálkozástudomány. bármelyik témában olvass utána, és felejtsd el a hazugságokat, mert ezek sajnos pont a fogyásodban fognak hátráltatni. vannak fogyás tévhitekkel foglalkozó oldalak, ilyeneket is kereshetnél, ha Te hiszel a csodadiétákban.

2012. febr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!