Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nektek mennyi fekvőtámasz...

Nektek mennyi fekvőtámasz megy egyszerre?

Figyelt kérdés
Az én rekordom 60 volt 17vagyok és 1-2 hónapja csak fekvőzök, az előtt alig ment 15.... mekkora fejlődésnek számít ez?
2012. júl. 7. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi menne, de szerintem nagyot fejlődtél.
2012. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Keress rá a 100 fekvőtámasz programra a neten.Nagyon jó és hasznos.Én is 15 szabályos fekvőtámasszal kezdtem és most 80-nál tartok.Az elején nehéz lesz,de aztán meghozza a kedved,hogy minden alkalommal egyre többet csinálsz.Csak ajánlani tudom.

Egyébként a mostani szinted is nagyon jó eredmény.Sok 17 éves srác még ötöt se tudna megcsinálni.

2012. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem.. és köszi :) de az a baj velem hogy szerintem nagyon sok az a pihenő amit írnak. H-SZ-P edzés, ami szintén kevés 5-6 széria és ennyi, aztán még a hétvége is pihi :S nem tudom hogy használna e
2012. júl. 7. 14:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Hidd el,hogy használ.Az elején lesz nehéz.Amúgy ennyi idő meg kell,hogy regenerálódjanak az izmaid.A sorozatok közötti pihenő is jót tesz,majd meglátod.Kezdj egy enyhébbel.A sok szünet ellenére nagyon könnyen fog menni a több ismétlés szám.Hétről hétre javul majd az állóképességed.

Itt egyébként találsz egy 200 felülés edzéstervet is.Az is meglepően hatásos.Okos emberek találták ezt ki.:)

2012. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy melyik verzióból.

olyanból,amit szoktak kérni különböző felméréseken,abból megy 65-70,az csak ilyen szabálytalan pumpálás,nem sok értelme van.

szabályos 3-4mp-esből/1db,abból 30-32 megy.

2012. júl. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, irigyellek, nekem is sikerült 60, de fél év alatt kétnaponta 500 fekvővel(persze fokozatosan értem el), de utána már nem fejlődtem 1 kezesre áttértem, ajánlom neked is, meg ha súlyt raksz magadra úgy is jó.
2012. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!