Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomláz, mit tegyek?

Izomláz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok tegnap lent voltam kondiba.

Első edzésem volt,és néztem a bodybuilderől egy edzés tervet azt szépen végig is csináltam.

Ma reggel ara keltem,hogy nem tudom megmozditani a kezem!

Most már egy fokkal jobb mert be kenytem izomlazítóval,de nem valami hatásos a szer,és nagyon durván fáj a karom meg a hátam meg a hasam...:)

Ma mennyek edzésre mert régebben azt hallottam,hogy izomlázra rá kell dolgozni!?



2012. júl. 4. 08:07
 1/7 anonim válasza:
12%
Szedj hangyát.
2012. júl. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:

pihenj

az izomlázat területre meg ne dolgozz rá,ha edzel akkor másik területre edz.

2012. júl. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első alkalmakkor ez természetes. :)

A tested nem szokott hozzá az extrém terheléshez, később nem lesz ennyire zavaró az izomláz.

Hajrá :)

2012. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Lazító masszás segít egy picit, de én mindenképpen javasolnék enyhém edzést. Elmúlni nem fog teljesen, de gyorsabban rendbe jön. Ha nem csinálsz semmit, akkor tuti rosszabb lesz.
2012. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mozgatni kell,nyújtani kicsit.Aztán elkezdesz edzeni (ésszel) és egyszer csak azt veszed majd észre,hogy elmúlt.De csak ha magadhoz lőtted be a gyakorlatokat,nem egy Culer edzéstervet másoltál telibe. :) Tehát ha nagy súllyal edzettél és túledzetted,akkor inkább pihenj.
2012. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*Cutler
2012. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap lent voltam ezdeni ma már eléggé jó a karom,de azért még egy picit fáj,de ez már nem vészes :) Ma pihi
2012. júl. 6. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!