Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen az étrendem összetétele?

Milyen az étrendem összetétele?

Figyelt kérdés

Azt még nem számoltam ki, hogy miből mennyit egyek, viszont ma be kellene vásárolnom, ezért megkérdezném, milyennek találjátok az összetételét.


Lány vagyok, 90 kg körül. Aerob és erősítő edzést is végzek. Aerob heti 4-5x, erősítés 3x.


Tehát:


1.: zab, tojásfehérje (tudom, hogy proteinitalba kellene, de kb. még 1 hétig nem tudok venni, addig gondolom a tojásfehérjét... vagy kihagyjam inkább?)


2.: csirke + barnarizs + zöldség


3. csirke + brizs + zöldség


4.: csirke + zöldség


5. túró, lenmagolaj (lefekvés előtt)


2012. júl. 3. 17:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én javaslataim: még 1 étkezés legyen , de elég ugyanennyi kaja, csak 5-felé osztva(6.étkezés a túró).

Remélem kiszámoltad, kb neked 200g fehérje kell 1 nap, és olyan 140-50g ch. Ezt csak a mennyiségekre vonatkozóan mondom.

A reggeli tojásfehérjét felejtsd el , ha nyersen gondoltad. Fel sem tud szívódni, de egyéb okokból is szar. Mehet a zab magában(vízzel), de szerezd be a proteint amint tudod.

2012. júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nyersen? :O Dehogyis, nem vagyok én nyest... :D Főtten gondoltam, úgy sem jó? :)


Köszi!

2012. júl. 3. 17:24
 3/19 anonim ***** válasza:
Főtt vagy sült tojással jó lesz.
2012. júl. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A sültet nem szeretem, de akkor maradhat a főtt :)
2012. júl. 3. 17:31
 5/19 anonim ***** válasza:

Persze, de számold a mennyiségeket is:

[link]

2012. júl. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

kiszámolom :)

ha ennyi mindent veszek ma az elég lesz? kiv. zöldség, mert az van a kertben

2012. júl. 3. 17:39
 7/19 anonim ***** válasza:
Vegyél lenmagolajat és omega3 kapszulát is. Vitaminod van? Pl mega daily one vagy Vitabolic?
2012. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nincsnincs, ilyet majd nézek 1 hét múlva, mikor megyek venni proteinitalt.
2012. júl. 3. 17:51
 9/19 natural88 ***** válasza:

megkérdezhetem, hogy ha nőként 90 kiló vagy, akkor milyen formád van?


csak mert én i 90 kg vagyok és nekem ez a tömegnövelő étrendem. még izmosabb, súlyosabb akarsz lenni?

2012. júl. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az a mennyiségtől és a fehérje-ch aránytól függ, hogy az általa leírt étrend tömegnövelő vagy szálkásító e. Azt meg nem írt, tehát te nem mondhatod hogy ez tömegnövelő.
2012. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!