Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti is alig találkoztok a...

Ti is alig találkoztok a strandon olyan csajokkal akiken ne lenne narancsbőr? Lassan azt veszem észre, h 20 csajból 19 en tutira ott van.

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Borzasztó.....
2012. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
rajtam nincs, de nekem meg az a bajom, hogy túl vékony vagyok, és nem tudok hízni :/ az a helyzet, hogy senki sem tökéletes, nyilván te sem vagy az..
2012. júl. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyan nem járok strandra, de csak az utcán, közlekedés közben is hasonlókat veszek észre.
2012. júl. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Üdv a valós világba.Itt nincs ám fotóshop.Meg alapozó és egyéb szemfényvesztés. Tese sok valódi nővel voltál még.
2012. júl. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Az ilyen embereknek érdemes lenne egy albumot összeállítani a csodált hírességekről reggel, ébredés után készült képekből.
2012. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak basztassátok már azért mert meglepődött, hogy a 10-en éves csajokon is van már narancsbőr...
2012. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mozgásszegény életmód, rossz táplálkozás, ezek után mit vársz? Fotózd le a csajt a strandon, aztán otthon retusáld a képet, ha ennyire zavar.
2012. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
mint ahogy 20 fickóból 19-nek fos teste van.
2012. júl. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A kozmetikusom mesélte, hogy manapság semmi meglepő nincs azon, hogy 10-15 éves lányok, még a vékonyak is narancsbőrösek.

Isszák az édes üdítőket, energiaitalokat, chipsek, csokoládék, mcdonalds, esetleg dohányzás. És persze semmi mozgás, egész nap a gép előtt ülnek.

Ezek után miért csodálkozik bárki, hogy ilyen a bőrük?

2012. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A fiatalok elhízása és narancsos gondjaiért nem csak ők hibásak. Milyenek lehetnek a szüleik, ha ezt nem veszik észre és nem akarnak rajta változtatni. Én most is különbül nézek ki közel 4x felé, pedig nem rég szültem. Tuti nem fogom engedni gyerekemnek ilyen életmódot és kiskorától fogva sport és helyes étkezés lesz előtérbe helyezve. Nem lehet ok elfoglaltság, sok munka, fáradtság stb. Minek vállal az ember gyereket, ha hagyja ilyen helytelenül élni.
2012. júl. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!