Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Narancsbőrös a fenekem,...

Narancsbőrös a fenekem, egyébként vékony testalkatú vagyok, de a narancsbőr problémát okoz, ha lépcsőzök húsz percet minden 7en 5 napot az meg fog látszani?

Figyelt kérdés
egyébként nagyobb popóval rendelkezem az átlagnál, ami nem zavar és a barátom is nagyon szereti, csak a narancsbőr kellemetlen, így ha továbbra is eszek,de mozgok azért eltűűnik?
2012. jún. 24. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon intenzíven lépcsőzöd azt a húsz percet, akkor igen.
2012. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem lépcsőzőgépen, hanem rendes sporpályán fogok lépcsőzni, nem egyesével, hanem kettesével lépve a fokokat,mert úgy tudom, az jobban formálja, kerekíti a popót.
2012. jún. 24. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lépcsőzőgépen hanem rendes lépcsőn, ez remek! Tényleg nagyon jó választás!

A legjobb az intervallumos kardió. Csináld úgy, hogy előbb bemelegítésként sétálj fel-le tempósan párszor, aztán felfelé menj olyan gyorsan, ahogy csak tudsz, lefelé pedig sétálj! Ezzel a váltakozó terheléssel tudod a legjobban megdobni a zsírégetésed. Végezz ebből annyit, hogy kicsit elfáradj, de ne hajtsd túl magad és ne fulladj ki teljesen! A húsz perc lehet, hogy még sok is így.


Amúgy megértem, én is csípem az átlagnál egy kicsit nagyobb popót. :) Ne legyen már csak falatnyi!

2012. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy a narancsbőr bőven függ a génektől is. Én a sport mellé javasolnám a luffa szivaccsal végzett dörzsölgetést, és igyál sok sok vizet!
2012. jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
húú ez igazán hasznos volt! és fel is dobott köszönöm!:D
2012. jún. 24. 15:54
 6/7 anonim ***** válasza:
A narancsbőr az elsavasodás, a méreganyagok felhalmozódásának jele a bőrben. Drasztikusan meg kéne változtatni a táplálkozásodat, és eltolni a lúgosító ételek felé (elsősorban zöldségek), a savasítókat pedig le kell szorítani (különösen a hús és más állati eredetű termékek, cukor, fehér liszt).
2012. jún. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A Callanetics-et ajánlom, nagyon unalmas, de rendkívül hatékony torna. A neten tudsz könyvet venni. Nagy popsira ideális! A feneked feszesebb lesz tőle, és fel is ugrik egy picit, teljesen átformálódik a tested. (Pilates is jó!)

A narancsbőrre jó a váltózuhany, a fürdés közbeni ledörzsölés (rusztikusabb felületű szappan, luffa szivacs), a szauna utáni jeges ledörzsölés.

Ha gyorsan akarsz eredményt elérni, és nem zavar, hogy nem olcsó dolog, jelentkezz be ultrahangos zsírbontásra vagy vegyél saját gépet.

De az is igaz, hogy ha az étrendeden nem változtatsz, tartósan nincs eredmény!

2012. jún. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!