Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha ilyen zsírlebontós porokat...

Ha ilyen zsírlebontós porokat vagy tablettákat szedek, akkor azzal még a narancsbőr is eltűnik?

Figyelt kérdés
Most fogok elkezdeni úgy komolyabban edzeni, van 2 kiló felesleg rajtam, amúgy vékonyabb alkat vagyok, viszont van narancsbőr a fenekemen illetve a combomon. Ha ezeket (is) szedem, lemegy a narancsbőr?
2012. jún. 26. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem létezik zsírlebontó por és tabletta ha ilyet vettél az átverés semmit nem fog érni diéta és sport nélkül nem lehet normálisan fogyni és nincsennek fogyasztó szerek sem.
2012. jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 *Glissade* ***** válasza:

"Most, 2kg felesleg, és zsírlebontó tabletta a narancsbőr ellen"???


Ajaj...:D

Biztos hogy szükséged van arra a csoda kapszulára?:)

Mert nem fog tőle eltünni a narancsbőröd...

2012. jún. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dirtboy ***** válasza:

előbb találd fel azokat a porokat,tablettákat,utána agyalj azon hogy a narancsbőrre is jó e.

sajnos még nem léteznek ilyenek szóval ez a feladat rád vár.

2012. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Normálisan étkezem, meg sportolok rendszeresen, de úgy 1 éve jött rám a narancsbőr.

Csak azon gondolkoztam, hogy amit lehet venni ilyen zsírlebontó (vagy nem is ez a neve, de az alényeg hogy azt segíti lebontani :D) szerek, akkor azok hátha eltüntetnék.

Tudom, hogy amúgy nem lenne rá szükségem, csak megkérdeztem, hátha. :)

2012. jún. 26. 18:28
 5/8 *Glissade* ***** válasza:

Vagy ajánlanám figyelmedbe a fogyókurás, karkötőt, fülbevalót stb.

Ezeknek te tényleg bedölsz?:)

2012. jún. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De mint mondtam nincsennek zsírbontó szerek...
2012. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor zsírégető
2012. jún. 26. 20:05
 8/8 dirtboy ***** válasza:
tudjuk hogy arra érted de a zsírégető nem úgy működik hogy megiszod vagy le nyeled a tabit és akkor az majd égeti a zsírt.
2012. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!