Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart egy edzés?...

Mennyi ideig tart egy edzés? Továbbá a fehérje bevitelről is kérdeznék lent!

Figyelt kérdés

Tehát minden nap más izomtömegre gyúrok. Hány percet gyúrjak egy nap ugyanarra az izomtömegre?


A másik kérdésem: Edzés közben ihatok tejet? Gondolom nem 3,5-ös tejet, hanem csak a 0,5-öset, mivel az már sok zsír lenne a szervezetemnek. Továbbá pedig a "tojás" dolog. Két éve azt hittem, hogy ha nyers tojást eszek, akkor egy óriási fehérjebevitelben lesz részem, viszont sokan leállítottak róla, mert szalmonellát is okozhat és min. a lágy tojást egyem meg.


Tehát naponta mennyi ideig tornázzak az adott izomcsoportra és közben milyen italt igyak? Szerintem a legmegfelelőbb lenne fél liter 0,5-ös tejbevitel.


Szerintetek?



#edzés #tej #időtartam #fegérjebevitel
2012. jún. 28. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:

1. ne gyúrj minden nap, hanem legalább minden második nap, heti hármat

2. az edzés időtartama 1 óra kb, pofázás nélkül

3. tejet nem iszunk, főleg nem edzés közben, vizet iszunk

4. egy tokásban kb 5gr fehérje van, az nem sok, ahhoz képest ha vagy egy 60kg és szükséged van napi 120gr fehérjére, ez a 24-ede

2012. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
addig csináld egy izomcsoportra (mert ez a neve:)) ameddig benem fejezed. ne időre nézd hanem gyakorlatokra. tejet meg nem hogy edzés közben ne igyál, soha ne igyál. tej nem jó semmire. vizet igyál mindig!
2012. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
80kg vagyok, 16 éves, van rajtam egy kis felesleg, ezt szeretném magamról letornázni a tanév kezdetéig. Tehát heti 3 edzés és csak víz?
2012. jún. 28. 21:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha fogyni szeretnél akkor szálkásító diéta+ heti 3súlyzós edzés+ heti 3-4aerob.
2012. jún. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!