Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez normális? Megcsináltam 20...

Ez normális? Megcsináltam 20 fekvőtámaszt, és olyan izomlázam van, hogy alig élek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek, hogy ne legyen izomlázam, a haveromék megcsinálnak vagy 200at, nekem meg 20tól izomlázam van. Elég gáz szerintem.
2012. jún. 27. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
ennyire elvoltál tunyulva? pihentesd más nem igazán segít
2012. jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csinálj még 20-at és elmúlik (nem viccelek)
2012. jún. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dirtboy ***** válasza:

biztos hogy izomláz?

az izomláz az nem edzésen érezhető hanem utána jócskán,van hogy csak 1-2 napra rá jön ki igazán

2012. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fél éve mikor 3 év után először voltam konditeremben, csináltam magamnak egy egyszerű edzéstervet, első nap csak felsőtestre gyúrtam főleg kar, váll, mell, elsőre nem akartam csak bemelegíteni, mindent csak kis súlyokkal 10es szériákban, nekem nem a formálódás a lényeg, hanem, hogy mozogjak valamit... másnap olyan izomlázam volt, hogy nem tudtam használni a kezeimet és sírtam mint egy kisfiú... 2 nap szenvedés aztán mikor már tudtam mozgatni, rágyúrtam és elmúlt... amúgy utána hasam, hátam eljátszotta ugyanezt, lábaim szerencsére folyamatosan vannak terhelve úgyhogy azoknak nem lett bajuk...
2012. jún. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Igazából 2 nap után jött ki ez az egész, és még az a jó, hogy nem 50el kezdtem, tuti, hogy már nem itt lennék. :D
2012. jún. 27. 17:13
 6/7 anonim ***** válasza:
tavaly nyáron egész nap tekéztem, és reggelre nem bírtam szinte felkelni sem
2012. jún. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, jó gyenge vagy. Mikor én 11 évesen elkezdtem edzeni, nagy nehezen, de megcsináltam 50-100 fekvőket, úgy hogy azelőtt sose edzettem, sőt büdös kocka voltam, egész nap gép előtt ültem. De azért 20-tól izomláz... Hány éves vagy?
2012. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!