Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Orvoshoz kéne mennem? (testépí...

Orvoshoz kéne mennem? (testépítés)

Figyelt kérdés

Nos az a problémám hogy egy ideje el kezdett fájni a könyék izületem edzés közben és napközben is már kb 2-3 hónapja pihentetem és szedtem izületvédőt és érzem hogy javult de még valamennyire érezhető.

A Scitec Arthroxon termékét még kiszeretném próbálni.

A kérdésem az lenne ha még mindig fájni fog a könyököm akkor el kéne-e mennem orvoshoz és hogy ott mit tudnának csinálni vele és mennyi idő múlva tudnám folytatni az edzést. Az edzést minden féle képpen szeretném folytatni.

Természetesen nem bolond módjára edzek.

Szóval mit ajánlotok?

Válaszotokat előre is köszönöm.


2012. jún. 27. 16:18
 1/5 dirtboy ***** válasza:
pihentetést ajánlok,az Arthroxon az mehet nyugodtan,igyál sok vizet és ha dokihoz mész az inkább sport orvos legyen ne ilyen sima általános doki.
2012. jún. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké, úgy lesz köszönöm a válaszod
2012. jún. 27. 16:24
 3/5 anonim ***** válasza:
vitaminokat nyomatod? gondolom igen, de ha nem akkor szerezz be egy erős vitamin csomagot
2012. jún. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

csonthártya gyulladásra hasonlít.

én emiatt fél évig csak lábazni tudtam.

a teremben azt hitték valami focista vagyok,hogy csak lábazok.

az arthroxon mehet folyamatosan legalább 1 évig,az orvos meg ultrahangos kezelésre fog elküldeni.

bekeni flektor géllel a nővérke,aztán a géppel simogatja.

nem sokat,de valamit segít,persze teljes pihentetés és rögzítő gumi mellett.

2012. jún. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sajnos 1 évig nem tudom folyamatosan szedni
2012. jún. 29. 11:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!