Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Végig nyomtam 6 hetet methylel...

Végig nyomtam 6 hetet methylel szurtam mellé blodenont 4 hétig nagy dozisokba adtam mind a kettőt kúra végére vettem proviront meg stimulátort ez az első kúrám és valami használó írhatna hoyg a felszedett izomtömegem emnynire fog megmaradni?

Figyelt kérdés
Hatalmas változásokon mentem átt és szeretném ha ez így is maradna mert nem akarok több kokszot látni soha életembe szóval mit kéne most tennem még ezek után hogy mindez megmaradjon rajtam ? (olyan ne írjon aki soha életébe nem használt semmit) csak ha tud értelmes választ adni hallotak alapján esetleg (oltás sem kell)

2012. jún. 25. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Pusztán egy kis logikát szeretnék felvázolni. Edzel, kajálsz, tolod a cuccot, minden adott, nősz. Ezek után elveszel valamit, ami pluszt adott. Pl.: Szarsz a kajára, szarsz az edzésre, nem koxolsz, elhagysz vmi fontos tényezőt. Ezek után hogyan tartsa fenn a szervezeted az izmot, mikor ez csak a fennálló tényezők mellett alakult ki. Hosszú távon nyilván nem tartod meg, ami gyorsan feljött. Jó kajával és kemény ezdéssel persze tehetsz azért h minél több megmaradjon.
2012. jún. 26. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Naturál vagyok, de szoktam a témában olvasni. Szóval ott rontottad el, hogy a Proviront kúra közben kellett volna szedni az aromatizáció megakadályozására. Kúra végén 3*5000 egység hCG kell, hetenre egy ampesz és utána 30 Closty vagy Tamoxifen. Így áll vissza a hormontermelésed.

Boldi nem hoz semmit 4 hét alatt, azt legalább 8-10 hétig kell használni, ami feljött az a metil miatt van. Nem tudod hosszabb távon fenntartani a megszerzett tömeget, mert eleve fele víz, másik rész is le fog menni, főleg ha a kaját nem teszed rendbe.

2012. jún. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen

szóval akkor ha egy kicsit elhanyagolom ezek után az edzést és a kaját akkor lemegy minden ?

ha edzek rendszeresen és kajálok étrend szerint és szedek mellé táplálék kiegészítőket akkor megtartható a tömeg nagy része ?

2012. jún. 26. 23:42
 4/6 anonim ***** válasza:
ha hanyagolod az edzést és a kaját akkor a naturálba szerzett tömeg is elkezd szépen lemenni
2012. jún. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
amikor még tömegnövelőkkel edzetem volt hogy kihaygtam 2 hónapot és nem ment le semmi
2012. jún. 27. 09:58
 6/6 anonim ***** válasza:
A methylel elrontottad és a boldi sem volt jó választás mellé.Inkább kentél volna tren-t mellé teszto propit.A methyl egy kezdetleges szer.Ami vele feljött az le is fog menni.Bár ha jó az utókúrád ahogy azt előttem írták hcg miegymás akkor valamennyi meg fog maradni.De a methyl volt itt a mellényúlás.Attól csak jobb szerek vannak tabisba.PL methandienone.Legközelebb jobban válaszd meg a szereket és akkor meg is marad elég jó izomzat utána.Persze a megfelelő utókúrával.És az téves,hogy ha megvonod a szteroidot akkor minden le is fog menni.Nem marad meg minden de ha jó volt kúrád és jó az utókúra annyi meg fog maradni amiért érdemes volt a kúrába belekezdeni.De tény,hogy menni fog le.De nem minden.
2012. jún. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!