Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha utálok futni és...

Mit tegyek ha utálok futni és fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés
185 cm és 95 kg vagyok, sörhasam van, de a lábaim pl. full erősek, a karomon is csak izom van, régebben úsztam, fociztam, kosaraztam, versenyszerűen is egy kis ideig. Nem tudom miért alakulhatott ez ki, de tényleg csak a hasamon van háj meg a mellkasomon. Mindenki azt mondja 10 kilót letagadhatnék, nem hiszik el amikor megmondom nekik mennyi vagyok, aztán megmutatom a csuklómat és látják, h marha vastag csontjaim vannak. Tudom, hogy futni kéne a fogyáshoz, de mivel sokáig cigiztem pár perc után meghalok, nem bírom, biciklizni viszont 20km-t is letekertem a szobabiciklin. Jó az is ha bringázok?

2012. jún. 26. 02:23
 1/3 anonim ***** válasza:
jó, de vmit diétázni is kéne
2012. jún. 26. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bicaj jó lesz, hetente min. 3-4-szer 40-50 perc és persze kellene hozzá szálkásító diéta, mert kalóriadeficitben kell lenni a fogyáshoz.
2012. jún. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán ne kell futni a fogyáshoz, a hosszútávú futás az a legtúlértékeltebb edzésmódok egyike.

A bicikli jó tud lenni. De ha elég kemény srác vagy, kipróbálhatod a kettlebellt, elég hamar lehet vele fogyni erre talán a legjobb eszköz (sok másra is).

2012. jún. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!