Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék fogyni? Utálok futni.

Hogy tudnék fogyni? Utálok futni.

Figyelt kérdés
Biciklizek minden nap, de nem fogyok.:( Túl vastag a combom.
2010. aug. 11. 14:15
 1/9 anonim válasza:
89%

Szia!

A biciklizéstől szerintem nem lesz kisebb a combod, hanem inkább izmosabb.. szerintem inkább másféle sportokkal kellene próbálkoznod. Meg sok zöldséget és gyümölcsöt kellene enned, ha tudsz...

2010. aug. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. aug. 11. 14:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Bármilyen mozgás megfelel a biciklizés is. Amíg nem pozitív a kalória mérleg nem "vastagodig" semmid.
2010. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A nemed nem írtad,de a combaggódás miatt gondolom nőstény vagy.

Nyomj egy diétát!Magas fehérjebevitel,alacsony szénhidrát bevitel.1500-1700 napi kalória megteszi.Fehérjéből 2g/tskg

Amiket ne egyél:kenyér pékáru,tészta,krumpli.Kevés párolt rizs mehet szénhidrátként.

Amiket ehetsz:hús minden mennyiségben,tojás,túró,zöldség és vehetnél 100%-os tejsavó proteint is.

Mellette járj spinningre minden másnap!Az garantáltan lerántja a súlyod.

2010. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szóval!


Futással nem fogsz fogyni, mert ha eddig nem csináltad, nagyon magas lesz a pulzusod. Futástól csak az fogyhat, aki már gyakorlott és 130 körül van a pulzusa. Ugyanis ez a zsírégető tartomány, amit aerob mozgással érhetsz el. Ez lehet a bicikli (hülyeség, hogy combosodsz tőle, saját tapasztalatból is mondom és ahhoz, hogy ekkora izom kialakuljon, nagyon nagy meló kell ám), arra figyelj, hogy végig ugyanabban a fokozatban legyél, lehetőleg alacsonyban (akár szoba, akár utcai bicikli) és ne állj meg min. 40 percig. Akkor csinálod jól, ha még beszélni is tudsz közben, tehát nem erőlködsz, vagy lihegsz és csak kicsit izzadsz. Egy hónap alatt, ha heti 4-5ször csinálod, megszabadulhasz pár kilótól, én minden nyáron bevetem (update diéta mellé). :) Sok sikert!

2010. aug. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. a 14:58-asnál a pont maximálisan!! oda figyizz mindent leírt, ami fontos!
2010. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2010. aug. 12. 11:28
 8/9 anonim válasza:
este 6 után ne egyél
2010. okt. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért ne egyen 6 után?
2010. okt. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!