Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kiedzeni az...

Hogyan lehet kiedzeni az "Adonisz öv"-et? Eddig soha nem kondiztam. De aztán példaképemmé vált Zyzz. Őis ektomorf testalkatú volt.

Figyelt kérdés

Eddig soha nem kondiztam.De aztán példaképemmé vált Zyzz.Őis ektomorf testalkatú volt.Szóval sovány,és hiába evett se izom,se zsír nem nagyon tapadt rá. Bár 2011 Augusztusában meghalt,elérte amit keveseknek sikerül.Nyomot hagyott maga után.örökséget ránk.


Eddig itt tartok:

[link]


[link]


Bunkók kíméljenek.



2012. jún. 22. 20:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

jól nézett ki, ez tény...


De szívrohamot kapni 22 évesen... Ráadásul thaiföldön...


Sokat elért, biztos. És tudja élvezni? Ezen kéne elgondolkozni, mielött felteszitek ide az idióta kokszos kérdéseket...

2012. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Én csak kíváncsi voltam,hogy tudom elérni,hogy ne csak a körvonalai látszódjanak az Adonisz öv-nek. :D
2012. jún. 23. 16:43
 23/27 anonim ***** válasza:

Adonisz-öv?gondolom ott a hasad 2 oldalán.most már tudom a nevét :-)

A kérdésre válaszolva: fogsz kb 15 kg súlyt és 8x a bal 8x a jobb oldaladra dőlsz

2012. jún. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Kösz :D
2012. jún. 24. 09:34
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
koxal én is elérném azt mint zyzz :D
2012. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

ezeket csináld:

[link]

[link]


de a legfontosabb a diéta, szemét kaját ne egyél!

2012. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Már bocsi de Zyzz szét szteroidozta az agyát. Nem azt mondom, hogy nem nagy dolog amit csinált, mert van aki szteroiddal is csak egy alapos heresorvadást ér el, meg bezsírosodik. De ha az ember 2 év alatt éri el szteroiddal azt, amit mások 6-8 év alatt, azt nem nevezném akkora csodának, mint amekkorának sokan beharangozzák. :)
2012. szept. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!