Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék vastagodni,...

Hogyan tudnék vastagodni, úgy, hogy sovány vagyok, és nem fog rajtam a kaja?

Figyelt kérdés
179 cm vagyok és 54 kg. Viszonylag rövid idő alatt szeretnék vastagodni. Úgy terveztem, h rendelek fehérjét. Nem akarok nagy állat lenni, de örülnék, ha lennék olyan, 65-70kg. Persze a fehérje mellé edzenék.. Szerintetek lehetséges ez, vagy csak hiú reményeim vannak?
2012. jún. 21. 12:02
 1/8 dirtboy ***** válasza:

hiú reményeid vannak,sajna nem vagy elég tájékozott és azt hiszed hogy majd a protein tápkieg meg a kis edzegetés elég lesz.


olvasd el a bodybuildninen az alapismereteket aztán nézz egy tömegnövelő étrendet és egy kezdő edzéstervet.

vegyél egy multi vitamin pakot és edzés utánra tejsavót meg gyors szénhidrátot.

nem éppen rövid idő alatt de felszedhetsz pár kiló izmot így.

2012. jún. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de megfelelő étrend, edzés és PÉNZ kérdése.

[link]

Innen nézz egy kezdő tömegnövelő étrendet.

Az étrend lényege pedig, hogy napi 6 étkezés. Reggel rögtön kelés után és onnantól 3 óránként. Napi 2-3 g fehérje/testsúlykilogramm és napi 5-6g szénhidrát/testsúlykilogramm. Tömegnövelő étrendet is nézhetsz innen:

[link]


Ja és edzés után rögtön fehérjeturmix és bele szőlőcukor(dextróz).

2012. jún. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2.-ik vagyok az első linkhez tömegnövelő edzést akartam írni.
2012. jún. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyel szedret az tuti fogni fog rsjtad!

Rendelhetsz akarmit 0 tudassal kox nelkul (de meg talan azzal se) leszel nagy allat.

2012. jún. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dirtboy ***** válasza:

ma 12:09

nem létezik tömegnövelő edzés,a kaján múlik hogy jön e a tömeg az edzéstől.

2012. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szálkásításkor is ugyanúgy edzel, mint tömegnöveléskor
2012. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
+ nincs olyan, hogy "viszonylag rövid idő". Ha jó a genetikád, akkor igen, amúgy inkább évek kérdése egy normálisabb fizikum. ezek a fél év alatt kigyúrtam magam dumáknak nem kell hinni, vagy az úgy is néz ki..
2012. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NagyonGonosz ***** válasza:
6 hónap alatt egy nem edzett punnyadt testhez képest nagyon sokat lehet fejlődni jó edzéstervvel+étrenddel.
2012. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!