Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért szeretik készen megvenni...

Miért szeretik készen megvenni a tömegnövelőt?

Figyelt kérdés
Egy jó protein és szénhidrát olcsóbban kijön, mennyiségeket egyénenként lehet változtatni, tovább kitart, fehérjét lehet külön is inni magába...ezt persze sokan tudják, nem is "felvilágosításként" írtam, de nem értem azokat akik kész tömegnövelőket vesznek.
2012. jún. 20. 22:10
 1/7 anonim válasza:
mert jobban megy a kocsi ha levegős a karod, kevesebbet nyomsz, kisebb az össztömeg. ROSSZ KATEGÓRIA ÖCSÉM.
2012. jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 smitwesson válasza:
ja ez erősen rossz!
2012. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokan nem tudják az arányokat, hogyan keverjék össze vagy eleve azt sem tudják, hogy külön is össze lehet rakni. Így egyszerűbb számukra.
2012. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mondjuk én a legutóbb a tömegnövimet a benne levő kreatin, meg a t9bb fajta egyszerű cukor miatt vettem meg...de lehet hülyeség volt :D
2012. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
persze, hogy hülyeség, összetudtad volna olcsóbban is állítani
2012. jún. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem para, keveset vettem.
2012. jún. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyi lenne amit sokan nem tudnak, vagy nem is akarnak tudni. A probléma gyökerét ott látom, a vásárlás sok esetben úgy történik, a haver mondta, meg az a márka a tuti, meg a legolcsóbb ár.


Meg nem nevezve márkát, és azon belül tömegnövelőt. Alapból elolvasva miből áll az a 7kg 10%-os proteintartalmú a leggagyibb cucc, ha orrba-szájba ezt hallod, és hiába az kész ellenérv, akkor is megveszi. Jól jár a kereskedő, röhög egy nagyot a gyártó, a testépítő meg nem fejlődik semmit.

2012. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!