Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért szeretik itt jobban a...

Miért szeretik itt jobban a japánt mint a németet?

Figyelt kérdés
Nem értem. A japánokhoz nem rendelhetsz 1enként extrákat csak csomagban (nissan, toyota, honda). Nem is olyan megbízható mint egy német, nem is tartja annyira az értékét mint egy német, és nem is olyan jó anyagból készült mint egy német. De árban közel ugyan annyiba kerül...
2010. márc. 10. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Amiket irtál, abból csak az elsö pont igaz esetleg(de az is a kereskedötöl függ), a többi éppen hogy forditva van.
2010. márc. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem értem. A németek nevetséges fapadjához rendelhetsz 1enként extrákat Nem is olyan megbízható mint egy japán, nem is tartja annyira az értékét mint egy japán, és nem is olyan jó anyagból készült mint egy japán. De árban közel ugyan annyiba kerül...
2010. márc. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

egyetértek az elöttem iroval.

egy Japo gép megbizhatobb,mint egy német fapados golf,jobb minden szempontbol,és amit a német kocsiba extraként számitanak fel,aza Japán kocsiba benne van!!!

nekem Opelem volt,és most Mitsubishi -m van,ég és föld ,és nem sokkal drágább hozzá az alkatrész(kopo ra gondolok)mint egy némethez.

lehet hogy tovább kell várni az alkatrészre,ez autosbolttol függ,de hosszabb az élettartamuk a Japán kocsihoz az alkatrészek,mint a némethez,


én ezt tapasztaltam,

2010. márc. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 omadjoe ***** válasza:

mi 12 évig Suzukiztunk, csak tankoltunk és mentünk...

kell ennél több? szerviz költség szinte nulla! csak olaj csere, oszt csok!

2010. márc. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is japán kocsikat bírom jobban. Nekem igaz most egy VW-m van de egy kalap kaka:S semmi extra nincs benne csak egy rádió, pedig egy 2005-ös golfról van szó. Ennyi pénzért vehettem volna valami jó Corollát, vagy hasonlót. Mindig elromlik valamilye. Eddig amit cserélni kellett: komplett váltó + kuplung, rozsdásodó fényezés, rossz elekrtonika, még az ablaktőrlő is elromlik, lefulladó motor... Senkinek nem ajánlom a VW-t
2010. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne az Opelt, meg a VW-t nézzétek, mert azok a németek "legszarabb" márkái.

Mint mondjuk japánnak a Daihatsu..


BMW, az autó.

Volt már francia német (VW) japán autóm de a legjobb a BMW

Soha nem adom el!

2010. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a motor ok nélkül nem fullad le csak tudni kell vezetni... nekem soha semmi baja nem volt egyik vw-emnek sem (dízel mindegyik)
2010. márc. 11. 17:52
 8/10 anonim ***** válasza:

14:04 vagyok


14:03 meg kéne tanulnod vezetni ;)

2010. márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
képzeld el több mint 30 éve van jogsim, mindenféle autót el tudok vezetni mert van 2 kisteherautóm egy dobló és egy jumper és még van egy opel astrám, de azt a feleségem használja (néha én) egyik sem fullad le csak az a sz@r. Mielőtt mondasz valamit gondolkozz hogy nem ok nélkül írom le.
2010. márc. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a szar az te vagy, képzeld nem mindegy hogy diesel vagy benzines, teljesen máshogy reagál, és mert van egy doblód, ami qrva kicsi autó, nem tudsz mindent elvezetni... a dobló kisebb mint egy terepjáró... anyámnak nagyobb kocsija van
2010. márc. 13. 20:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!