Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől függ az izmok keménysége...

Mitől függ az izmok keménysége? Hidratáltságtól esetleg? Vagy genetika?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 15:39
1 2
 1/11 Zakathol ***** válasza:
38%
Attól, hogy befeszíted vagy nem.
2012. jún. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nézz már teljesen hülyének légyszi.
2012. jún. 20. 16:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Természetesen az erejüktől. Az, hogy mennyire tudod keményre feszíteni az izmaidat, egy képesség, amit fejleszteni lehet. Minden olyan erőgyakorlat, ami arra ösztönzi az izmokat, hogy a lehető legjobban megfeszüljenek, fejleszti ezt a képességet.
2012. jún. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a méretükhöz képest nem gyengék az izmaim, de mégis puhák másokéhoz képest.
2012. jún. 20. 16:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem az izom puha, hanem a felette levő zsírréteg.
2012. jún. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valóban, az könnyen lehet. Ha ki vagy párnázva, az puhíthat a tapintásán.
2012. jún. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kb 6%-os testzsírnál szerintem nem a zsír miatt érezhető puhának..
2012. jún. 20. 21:48
 8/11 anonim ***** válasza:
a meztelen harcosban van erről egy fejezet ha jól emlékszem.
2012. jún. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6%-os testzsír? Szerintem egy kis szénhidráttöltés jót tenne neked. Három naponta egyél annyival több szénhidrátot, hogy a kalóriabeviteled másfélszeres legyen! Lehet, hogy le vannak merülve az izmaid glikogénraktárai.

Amúgy igen, A meztelen harcosban elég jól kifejtik a dolgot.

2012. jún. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én a genetikám miatt nem tudok zsírt felszedni magamra. Még régebben, mikor kevesebbet tudtam a kajálásról és rossz információt kaptam, sokkal többet ettem a kelleténél. Napi kb 8g/tskg szénhidrátot vittem be másfél hónapon keresztül, és egy deka zsírt nem szedtem fel.

Igazából lehet nem pont 6%. Lehet, hogy 7-7,5%, de az izomtömegem növekedésével ez folyamatosan csökkenni fog. Mindenesetre mindenki megjegyzi, hogy milyen szálkás vagyok, és kevés embert látok aki ilyen szálkás lenne.

Szerintem a kajálásomtól függetlenül puhák.

2012. jún. 21. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!