Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mik a jelei annak, hogy a...

Mik a jelei annak, hogy a fitneszhez megfelelő genetikával rendelkezik egy sportoló?

Figyelt kérdés

Érdekelne, mert ha nem korrekt az adott anyag, nem erőltetem.

-170 magas nő vagyok

-homokóra alkatom van, szélesebb(nem csapott váll)

-arányos hosszúságú végtagok

-nem lapos fenék

-alacsony ch diétára kb. a testépítő oldalak előírásai szerinti ütemben reagálok

-bár még van mit lepucolni, az izmok tónusa előbukkannak már


Ezeken kívül kell még valami? Szeretnék kb. versenyszintre is eljutni egy éven belül, csak nem tudok, a felsoroltak lefedik e a jó genetika fogalmát. A hiba annyi, hogy ha nem diétázom, akkor könnyen hízok.



2012. jún. 12. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát figyu, kövér nőkből is lettek már fitneszmodellek, szóval ha te versenyezni akarsz, akkor összehozhatod. Leírás alapján jónak tűnik.
2012. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Így van, a felsorolások szerint rendben vagy, meg kell próbálni. :)
2012. jún. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 20YearsSport válasza:

a leirasra aztmondanam "Hello". ergo konnyebb helyzetben vagy mintha rossz lenne, de attol még nem lesz konnyu. valos celokat allits fel es akkor menni fog. hajra

ja és okosan.

2012. jún. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást, azt még kifelejtettem, hogy nagyon nagy súlyokat meg tudok mozgatni...mindegy,köszönöm mégegyszer, akkor tolom keményebb szinten :)
2012. jún. 13. 09:05
 5/12 anonim ***** válasza:
Nocsak, mennyik azok a nagyon nagy súlyok? :P Csak kíváncsiság.
2012. jún. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Fekve a lányok ált. 20-25 kg-val kezdik a nyomást,én az 50-t éreztem meg, általában hátra is 50 megy, kezenkét kissúlyzó 12-15, lábtoló 80 körül... Kb, most nem tudok mindent emlékezetből, de majd felírogatom :D Egy hónapja tolom,akkor 68 voltam, most 63. Ez mind így jó kezdetnek, vagy csak buta vagyok és azt hiszem, hogy ez aránylag jó induló szint?
2012. jún. 13. 15:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez tényleg jó szint egy nőnek.
2012. jún. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, ez bőven jó, grat :D Mondjuk a lábtolót keveslem ehhez képest, mert még én is, aki bénább vagyok (mert még mindig jobban hajazok csontvázra, mint emberre) is megy 100. Mondjuk ez függhet a lábtológép tartóapparátusától, meg hogy meddig viszed le. Lehet te jól csinálod én meg szarul :D
2012. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A bal térdem meg van hibásodva:)
2012. jún. 13. 15:39
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor cseréld ki, vagy huzalozd újra, Ms.Terminátor :D (a meghibásodás szóhasználat miatt :D mert az vicces :D)

Mi a gondja? Komoly orvosi, vagy csak fájogat?

2012. jún. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!