Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 18évesen kezdve még lehet...

Linkoln kérdése:

18évesen kezdve még lehet profi sportoló az ember, pl futó?

Figyelt kérdés

Mondjuk hosszútáv?

Úgyhallottam hogy 23-25éves korig gyarapodnak az izomsejtek, férfiaknál, ez jelent annyit hogy még nem késő?

Illetve az állóképesség mennyire emelhető még meg? Ez nagy hátrány? És ha igen kb mennyire?


2012. jún. 9. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyit sportoltál ezelőtt, és hogy mennyire jó a genetikád. Szerintem már egy kicsit elkéstél. Én is most látom be hogy hülye voltam :(
2012. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd, állj neki, és eddz a lehető legjobb módszerekkel, kitartóan! Aztán kiderül mi lesz belőle. De hiba lenne csüggedés miatt bele sem kezdeni. Hajrá!
2012. jún. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Hosszútávú sportokra szerintem jók az esélyeid, ha egyébként jó adottságaid vannak. Az ilyen sportágakban (maratoni futás, biciklizés) nem 16-18 évesek a bajnokok.
2012. jún. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Achillesznél a pont. Ez nagyon igaz. Az erősportolók között a fiatalok a menők, de a legjobb hosszútávfutók általában idősebbek. Tehát hajrá!
2012. jún. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem :)

Köszönöm a válaszokat, adottságokat nem tudom ezelőtt nemigazán sportoltam, betegségem nincsen, kicsit fehér vagyok, és hamar pirosodok, ezt nem tudom hogy jelent e bármit is csak a sportolók közt nemigazán látok ilyet :D

Csüggedés miatt nem adom fel, hobbinak tökéletes minden körülmények között.

Igazából kerékpározásról van szó.

2012. jún. 10. 11:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!