Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tornáztam és izomlázam van a...

Tornáztam és izomlázam van a combom elülső részében mit tehetnék?

Figyelt kérdés
legalábbis ott érzem a legjobban néha ha úgy mozdulok akkor a fenekem meg a csípőmnél is érzem de ott elvizelhető!!am 12 napja minden másnap tornázok a többi napon ugrálókötelezek talán pinenni kéne??vagy nem baj?(mogyuk azért szerintem nem olyan megerőltető tornát végzek olyan közepesen erős)
2009. júl. 4. 23:44
 1/6 A kérdező kommentje:
nem olyan nagyon fáj de azért ézem eléggé ha megyek vagy megyek fel a lépcsőn
2009. júl. 4. 23:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nálam is megszokott volt példásul egész napi lépcsőzés után, ami csak fel alá szaladgálás volt egy 3 emeletes koliban mert fent volt a szobánk. Egy idő után megszokod, ha nem olyan kemények az edzések akkor lehet minden nap csinálni, ha fáj akkor lazítsd, nyújtsd le edzés előtt és edzés után is! Maszíroztasd meg valakivel ez tuti jót tesz neki! Egy idő után hozzászokik az izomzatod és már azt fogod mondani hogy mi ez nekem:D Ekkor persze növeld az intenzitást, gyakorlatok számát! A torna jó dolog! Mindent bele!
2009. júl. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudni, hogy az izomláz mitől van, nem született rá elfogadható magyarázat még.


Egy biztos, a nyújtás, masszírozás, ráedzés nem mulasztja el.

Az is biztos, hogy az izomlázkor való edzés nem hat sem pozitívan, sem negatívan az izmok fejlődésére.


Ha bírod a fájdalmat, akkor tornázz nyugodtan, ha nem akkor tarts egy kis pihenőnapot amíg elmúlik.


Ne felejts el megfelelő mennyiségű fehérjét bevinni, hogy az izmok tudjanak miből építkezni és regenerálódni.

2009. júl. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:D háát remélem végre jó lesz:S
2009. júl. 5. 13:52
 5/6 anonim válasza:
így utólag nem igazán tudsz mit csinálni, de edzés közben néha-néha kortyolgass el egy kevés vizet (de tényleg csak keveset, mert különben lötyögni fog a hasadba és rosszul leszel tőle), mert az edzés során keletkezett tejsavat kicsit felhígítja és akkor nem lesz izomlázad. Persze a nyújtás is nagyon fontos. További jó tornászgatást.
2009. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:D :)
2009. júl. 5. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!