Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az jónak számít ha egy alig...

Az jónak számít ha egy alig 16 éves srác 120 kilót le szériáz fekve? (naturba kox nélkül)?

Figyelt kérdés

#kilóval #szériázik #fekve?
2012. jún. 12. 20:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 Hannnibal ***** válasza:
jártam arra láttam egy fácánt:Dgyerekek nagyon cink volt,rendes kellemetlenul éreztem magam amikor el kelet sétálnom a gyerek melet,olyan izadság szaga volt vágni lehet rednesen,büdös mint a kolera,ép magára ejtete a rudat utana meg megfejelete az egyik tárcsát nagyon cink:DDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
sejtettük,hogy ez áll a dolog mögött..
2012. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 A kérdező kommentje:
Elég szarul kamuzol réznyakláncos cigány barátocskám:D ugyanis lennt sem voltam tegnap szóval elég hülyegyreek vagy hogy egy ismeretlen gyereket spécézelki helyettem:D na csűsz te rovargec i
2012. jún. 14. 15:43
 54/62 Hannnibal ***** válasza:
én nem vagyok cigány te félkegyelmű!téged spéciztelek ki magamnak!nem vagy más csak egy dagadt izzad hereszagú beizzadt seggű s.zarházi semmire kellő köc.sög helyedbe még kamukérdést se mertem volna felteni,de amugy a gyerek elirt egy 0át szal csak 12kilo abba ténlyeg belenyomot 3szor vagy 4szer asszem,nem tudom nem számoltam mer már nem láttam tiszta könny volt a szemem a nevetéstől,ott liheget a 12kilo alatt a büdös nyelve lengedezett ki be amin ott viritot az ondó:DDDDDDDDDDD
2012. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 A kérdező kommentje:
míértnem jöttél oda hozzám és ott szájalsz nekem ha énvoltamaz mi?:D vagy csak itt vagy ilyen merész jani, úgytűűnikk......legközelebb gyere oda hozzám :D privátba írd le a neved haver és fussunk össze nézzük meg ki a nagy hannibal testvér. Vagy nincs vér a pucádba?
2012. jún. 14. 18:46
 56/62 anonim ***** válasza:
basszameg ezt nagyon elbasztad!ezért úgy seggbeb.asz.arintalak vér.ezni fog a lyukad te gyámoltalan kis g.e.ci!!!ja és azért nem mentem oda mert én nem ott edzek te fas.záju,de ezért gyászba teszlek!!mikor hol tali?hány emberrel jösz iletve 1-1ellen vagy hozzak neked egy 30-40fős brigádot??????irjad nyugodtan!
2012. jún. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
irjaaaaa mar mer nem birok a véremmel,szerteem a kis gyerekeket nyam nyam haha nagyon szorulni fogsz ez enm cs szajkarate adig nem nyugszom mig szet nem teplek,irjaaaaa marrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jún. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
honan valósi vagy neked felmegyek az orszag masik vegebe is akar
2012. jún. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
nevet címet helyet es egy idopontot akarok hallani!
2012. jún. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
kajak azt hiszed hogy érsz valamit te nem tudod kikkel játszol drága barátom de majd mostan megtudod kik sza.rtak a spanyol viaszt;)
2012. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!