Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az jónak számít ha egy alig...

Az jónak számít ha egy alig 16 éves srác 120 kilót le szériáz fekve? (naturba kox nélkül)?

Figyelt kérdés

#kilóval #szériázik #fekve?
2012. jún. 12. 20:36
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 *Glissade* ***** válasza:
Engem nem érdekel mennyivel szériázol! Felőlem akár hullám vasutazás közben, a víz alatt, fejjel lefelé stb. is nyomhatod, akkor sem foglak megnézni!
2012. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 A kérdező kommentje:
okosdolog cuccokra fogni vannak akik basznak az egész kajára péksütiken meg mcdonaldson élnek és televan tűvel a se*gük és csodálkoznak h így kox ugy kox azt nemfejlődnek, csak 1 hétig egyél úgy ahogy kell ha egyáltalán tudod hogy kell és nem lessz olyan hihetetlen amilyennek tűnik de látom jónagy gyökerek vagytok és egy galambszarához viszonyítható értelmiszintel rendelkező prinitív emberek vagytok és egyből hihetetlennek tűnik hogy ha valaki egy fokkal is jobb nálatok sokkal fiatalabban . Na léptem kösz a csíra válaszaitokat.
2012. jún. 12. 21:12
 23/62 anonim ***** válasza:
hahahahah te madár.g.eci elmegyek és beetezsem akkor a szádba ráb.aszol testvérem ha csunyán beszélsz kapol a szádra tölünk,megtudod milyen a fa.sz másik végén leni majd!!!!!!!!!!!
2012. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 A kérdező kommentje:
mellesleg ti nemhittétek el nem én mondtam hogy nézzetek meg ti csak kételkedtetek:D Peace!
2012. jún. 12. 21:14
 25/62 dirtboy ***** válasza:

ti jól elvagytok ahogy elnézem

tényleg ennyire érdekel titeket hogy mennyivel nyom?

2012. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
mellesleg jolvan zöldike dik a zöld csukka:D
2012. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:
"kapol" látom jó nagy cigányvajda lehetsz hogy még magyarúl sem tudsz írni:D mit csinálsz majd? kiteszed mindeki előtt a herezsugorodástol szenvedő farkad ami 3 centi abbol 2 centi a túró egy meg a fityma?:D majd rátolok neked egy 2 kilós tárcsát és emelgesd a farkaddal hátha nagyobblessz réznyakláncos dakotabarátom:D
2012. jún. 12. 21:15
 28/62 A kérdező kommentje:
én jól elnevetgéleik itt ezen a sok társadalmiréteg alját képező gyökeren:D
2012. jún. 12. 21:17
 29/62 anonim ***** válasza:
nekem van neten felteve hivatalos fekvenyomo eredményem és fiatalabb is vok -.- es fel sem vagok vele..
2012. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
nem megb.a.szom any.ukád egy öltönyben,ki a ge.ci öltözik fel úgy hogy kék cipő muhhahaha eg sötétzöld polo ugy nézhetsz ki mint egy kétlébon járo has.menés drága testvérem kicsapom és felfujhatod a zsakomat nyugodtan ugyis szeretem a gyermeksikoyt!!!
2012. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!