Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudok javítani az időmön?

Hogy tudok javítani az időmön?

Figyelt kérdés
amióta elkezdtem futni nagyon sokat javult a teljesítményem. eleinte a 10 perc is elég volt :D most már akár 8 km-t is lefutok de csak 80 perc alatt. szóval a tempót kéne gyorsítanom de nem megy. mit csináljak? (ha fontos : 3 hónapja futok és fogytam 13 kilót. még így is 91 kg vagyok. )
2012. jún. 12. 10:52
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsánat elírtam a 7km megy egy óra alatt a 8km pedig +10 perc vagyis 70 :D
2012. jún. 12. 10:53
 2/4 anonim ***** válasza:

:D

Ennek az a módszere, hogy gyorsabban kezdesz el futni. Gondolom leginkább a vádlid kezd el görcsölni, ilyenkor növelj a tempón, hogy a combod vegye át a terhelést(ez nem azt jelenti, hogy elkezdesz sprintelni). Egyébként az is kitűnő módszer, hogy futsz a barátod mellet aki biciklivel van(természetesen ne úgy tekerje mint ha versenyezne hanem ilyen kényelmes tempón).

2012. jún. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 20YearsSport válasza:
nem tudjuk milyen magas vagy, igy nem tudjuk ez mennyire borzaszto ido. azt tudom javasolni h vallald el. fuss 20 percet kemenyen, esetleg egy gyorsabb haverral, max megdoglesz es par het alatt ra fogsz jonni h milyen tavot milyen sebesseggel tudsz megtenni. a sport alapja h az ember valallja be, anelkul nem megy
2012. jún. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. 170cm vagyok
2012. jún. 13. 11:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!