Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér combjai...

Szerintetek kövér combjai vannak ennek a lánynak? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Mi a véleményetek az alakjáról?


A képen nem én vagyok, de ismerem őt!!!


2012. jún. 4. 18:10
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Nem is a válasszal volt bajom, hanem a megfogalmazással...


1. A "gebe" szót tudtommal állatra használjuk. (bár utána elnézést kértél)

2. Nem értem miért kötsz bele abba, hogy mikor emelem ki a kérdést.


Az izomról meg annyit, hogy nem minden lány jár konditerembe, akkor ők huzzanak zsákot a testükre?

2012. jún. 8. 23:48
 22/35 anonim ***** válasza:

Igen, elnézést kértem, mert igazad volt, és helytelennek találtam a saját megfogalmazásomat. Ezúton is elnézést kérek, nem akartalak megbántani vele!

Bocsánatot kérek, én nem kifogásoltam, pusztán nem értettem, miért emelted ki a kérdést. Hiszen abszolút egybehangzók a vélemények, mindenki azt tanácsolta, hogy izmosítson. Komolyan nem értem, milyen választ vársz. Minden rossz szándék nélkül kérdem, komolyan, milyen választ vársz? Mire vagy még kíváncsi?

Senki sem a konditermet propagálta, hanem az izmosítást. Nem feltétlenül kell ahhoz konditerembe járni, vannak hatékony módszerek az otthoni izomnöveléshez.

2012. jún. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Tényleg nem a válasszal volt a bajom, csak az akasztott ki, hogy a képen egy teljesen átlagos alkatú lány van, mégis több kritikát kapott, mintha egy 20 kiló felesleggel rendelkező, kövér nő linkeltem volna be!

Nem azt mondom, hogy nincs igazad!

Tudom, hogy nincs annál idegesítöbb dolog, amikor a vékony lányok azt kérdezik magukról, hogy kövérek-e.

De aki tudja magáról, hogy valóban kövér, az nem fog ilyet kérdezni másoktól, mert nem akarja hallani a választ (amit úgyis tudd)...

Csak a poénnak szánt kérdéseknél fog egy tonna-donna vissza mosolyogni rád (ezt kérdezve)!

Nem értem miért kell ezen ennyire kiakadni. Senkinek sem ártottam a kérdésemmel, mégis kötözködtök.


Én pl. több éve olyan sportot üzök, ami tele van saját testsúlyos gyakikkal, és nem otthon, és nem is sima fitness studióban. Még sem lettem izmos, pedig próbálkoztam azzal is, hogy több fehérjét eszek.

Szóval nálam nem müködik.

2012. jún. 9. 01:04
 24/35 anonim ***** válasza:
tömegnöveléshez a ch-t is tömni kell,nem csak a fehérjét.
2012. jún. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Egyrészt igen, ahhoz szénhidrát is kell, hogy izmosodsz, másrészt erősen kétlem, hogy igazán nehéz sajátát testsúlyos gyakorlatokig eljutottál volna. Ha már megcsinálsz 20 szabályos egylábas guggolást lábanként, és akkor mondod, hogy semmi izom nem ment fel rád, akkor már van helye a saját testsúlyos gyakorlatokban való kételkedésnek.
2012. jún. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Hát, annyira azért nem csinálunk nehezeket, és a legnehezebbek közül nem is megy mindegyik. (egy lábas gugolás nincs)

Egyáltalán nem vagyok erős, néha nem is értem, hogyan/ mivel birok egy gyakit megcsinálni/ennyit megcsinálni.


Viszont a tanárom sem izmos.

2012. jún. 9. 01:58
 27/35 anonim ***** válasza:
Erről van szó. Minél nehezebb gyakorlatokra kell törekedni, és akkor fejlődik az izom, egyszerűen nincs más választása.
2012. jún. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
De a túl nehezek nem mennek, pont jó nekem az a szint ami van az órán.
2012. jún. 9. 02:07
 29/35 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz izmosodni, akkor rendben van.
2012. jún. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Örülök, ha sikerűl egyáltalán megcsinálnom. Elég nagy szívás lenne, ha kitalálna nehezebbeket. Lehet, hogy még a ki induló poziciót sem bírnám felvenni.
2012. jún. 9. 02:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!