Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér combjai...

Szerintetek kövér combjai vannak ennek a lánynak? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Mi a véleményetek az alakjáról?


A képen nem én vagyok, de ismerem őt!!!


2012. jún. 4. 18:10
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Egész csinik a lábai. Egy kis izmosítás nem ártana neki.
2012. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

azért látod sz@rnak magad,mert nincs forma.

de ez nem a zsír miatt van,hanem mert nincs izom,ami formát adna.

ezért van répa combod.

a véleményem meg.

átlagtól vékonyabb,hirtelen megnyúlt,nem sportoló kiskamasz.

2012. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
A lány a képen kiskora óta sportol.
2012. jún. 7. 22:51
 14/35 anonim ***** válasza:
Tök mindegy. Megmondták nyolcan, hogy a kiscsaj gebe. Úgy is van. Mégis kiemeled újra a kérdést. Milyen választ vársz?
2012. jún. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Nem is gebe...
2012. jún. 8. 01:03
 16/35 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek, nem sértésnek szántam! De az tény, hogy vékony. Izmosítania kéne a lábát. Azzal formát is kapna. Egy szép női comb a combtő felé vastagodik, az emberi izomszerkezetnek engedelmeskedve. Az övé nem ilyen, inkább olyan, mint egy cső. Egy vékony cső. Eddzen komolyan lábra, izomnövelő célzattal, és rendben lesz!
2012. jún. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

:D


Már bocsi, de minden embernek FELFELÉ vastagszik a combja, ezalól a lány sem kivétel aki a képen van.

Csak a bal oldali kép rosz szögből lett fotózva!

Ki ne találjátok már:D


Dani! Te meg csak észt osztani tudsz, semmi mást. Lehet hogy igazad van, de kíváncsi lennék, hogy a szuper elméleti tudásodat, gyakorlatban hogyan használod?!


Egyszer az a baj, ha kövér egy lány, máskor meg az ha túl vékony?

Ha meg el megy konditerembe és magára szedd egy kis izmot, akkor meg az lesz a baj, hogy túl fiús...

Inkább ez a nevetséges!


Pedig megfogadtam, hogy kussban leszek, de ezt már nem tűrhettem szó nélkül!

2012. jún. 8. 17:01
 18/35 anonim ***** válasza:

szerintem a sport mozgás rovat fennállása óta nem olvashattál itt olyan kommentet,hogy mi fiúsnak tartanánk egy kisportolt,az átlagtól alacsonyabb testzsírral rendelkező csajszit.

szerintem a többségnek,köztük nekem is az olyan tetszik igazán.

2012. jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Én is pont ezt akartam írni, mint az előző. Persze a burokbanélő birkák körében természetellenes, ha egy lány súlyzót vesz a kezébe, máshol meg azt ítélik el, ha vékony vagy, és nem "vanmitfogni". Mindenkinek sose fogsz tudni megfelelni.

De Dánielnek igaza van, nyolcan megmondtuk, hogy ne kövér, sőt, vékony, és még ennek ellenére is kardoskodsz. De min? Szerinted mégiscsak kövér, vagy mi a baj?

(És amúgy Dániel igencsak hasznos válaszokat szokott itt adni, az elmélet jó, utána már hótmindegy a gyakorlat. Én is tudom, hogy kell HPLC-zni, annak ellenére, hogy sose csináltam. Erre ne hivatkozz.)

2012. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, feltettél egy kérdést. Válaszoltunk. Kiemelted. Még egyszer válaszoltunk, amivel megerősítettük az előző válaszunkat. Erre a reakciód pedig az, hogy osztom az észt. Hát... Persze, hogy osztom! :D Hiszen kérdeztél! :) Ha spontán odamennék az utcán a lányhoz, és elmondanám neki az észrevételeimet, teljesen jogos lenne egy ilyen lehordás, hiszen senki sem kérdezte a véleményem. De így meglehetősen komolytalan a reakciód.

Hadd ragadjam meg az alkalmat, hogy még egyszer közöljem Veled, a lánynak nyolc, azaz statisztikai mintának bőven elég ember véleménye szerint vékony a combja, és izmosításra szorul.

Nem tudsz rólam semmit, és nincs rá igényem, hogy ez változzon.

2012. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!