Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok meretesebb,...

Yoperhonen kérdése:

Hogyan tudok meretesebb, latinos popsit s combokat kihozni edzessel?

Figyelt kérdés
sziasztok, itt Europaban a vekony s a kicsi divik, s bar en ennek meg is felelek, szerintem s ferjem szerint sokkal sexibb a latinos fenek. Imadok edzeni, de nem tudom milyen mozdulatok varazsoljak vastagabba az embert szalkas helyett illetve az etrendet ez hogyan erinti?

2012. jún. 4. 13:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

simán edzett fenekük van.

ami miatt ilyen formát kap az az,hogy a derekuk átlag felettien vékony ehhez.

szóval amit igazán keresel,szerintem az arányok belövése.

ha valamelyik csajnak van egy közepesen sportos se-gge,de hozzá zsírmentes vékony dereka van,máris ilyen lesz.

ennyi.

edzett feneket meg a testépítő edzéssel,vagy a kettlebell edzéssel lehet csinálni.

2012. jún. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 clint ***** válasza:
igazából amikor méretesebb latinos fenékre gondol az ember nem ilyenekre amiket belinkeltél, szinte minden tánccal foglalkozó lánynak hasonló alakja van, nem kell latinnak lenni hozzá, viszont általában sok sok év és gyerekkoruk óta űzik.
2012. jún. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!