Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok meretesebb,...

Yoperhonen kérdése:

Hogyan tudok meretesebb, latinos popsit s combokat kihozni edzessel?

Figyelt kérdés
sziasztok, itt Europaban a vekony s a kicsi divik, s bar en ennek meg is felelek, szerintem s ferjem szerint sokkal sexibb a latinos fenek. Imadok edzeni, de nem tudom milyen mozdulatok varazsoljak vastagabba az embert szalkas helyett illetve az etrendet ez hogyan erinti?

2012. jún. 4. 13:56
1 2
 1/12 clint ***** válasza:
hát edzéssel sehogy, mível azok inkább egy kissé elhízott seggek, sztem te sem látsz rajta izmot.
2012. jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Fenékre is lehet ám edzeni. Vannak külön arra az izomcsoportra kitalált gépek, de szerintem a legjobb a guggolás. :) Egyébként egy olyan fenék genetika kérdése is.
2012. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 clint ***** válasza:

itt van jennifer lopez a latinos segg legismertebb képviselője... Ez minden csak épp nem edzett, és sosem értettem mi ebben bárkinek is a vonzó és alatta egy vonzóbb formásabb női fenék, izlések és pofonok.

[link]

[link]

2012. jún. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ilyen elsatnyult latinos seggel lehet igazán jó derék és hátfájdalmakat összeszedni a 40-es évek végére.
2012. jún. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Clint, azért ha megnézed J Lo combját, láthatod, hogy izmos, tehát edzett, és ég ha a feneke egy kicsit ki is van párnázva, komoly izomzat van alatta.


Kedves Kérdező, nekem nagyon tetszenek az ambícióid, nekem is az a zsánerem. :) A guggolás jó - combra, és csak arra, fenékre semmiképp, a tévhittel ellentétben a guggolás nem ad nagy terhelést a farizmoknak.

Amit én javaslok az a guggolás és a csípőtolás kombója. De nem nevetséges konditermi cicababa módon, tíz kilós rúdra rátéve két ötkilós tárcsát és guggolgatni, hanem tényleg nagyon keményen súlyzózva. Mutatok három cikket, ha ezeket mind figyelmesen elolvasod, akkor el tudsz indulni.

[link]

[link]

[link]

2012. jún. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ám abban egyetértek, hogy ne latin háziasszony, hanem latin táncoslány alakra törekedj! :)
2012. jún. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Direkt kezdtem ugy h az izlesem elter az Europaitol...eltem del-amerikaban uh tudom mirol beszelek...s a ferjemet is onnan hoztam...nekunk ez jon be: [link]

s bizonyos keretek kozt formalhato ilyenre, van is vmi brazilian butt lift program csak hat ahhoz meg kene venni a dvd-t. Remeltem talalok itt is hasznos tanacsokat :)

2012. jún. 4. 15:59
 8/12 A kérdező kommentje:
Stomp ur, koszi a cikkeket ;)
2012. jún. 4. 16:01
 9/12 anonim ***** válasza:
Brazil butt lift :)
2012. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na, nekem pontosan ilyen az ideálom, amit mutattál. :) De ezekre szerintem nem passzol a "méretes" kifejezés, mert arról a legtöbben hájas, asszonyos fenékre gondolnak.

Szerintem az ilyen DVD-k semmit sem érnek, akár brazil, akár nem. Izmot csakis komoly terheléssel lehet formálni, amihez vagy súlyzós edzés vagy extrém, saját testsúlyos gyakorlatok kellenek. Táncikálás, guggolgatás, lábemelgetés értéktelen.

Szívesen! :)

2012. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!