Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyorsan felszívódó fehérje...

Gyorsan felszívódó fehérje edzés (súlyzózás) utánra. Házilag hogyan?

Figyelt kérdés
Természetes fehérjékre gondoltam, pl mint a tojás, csak az lassan szívódik fel. Van egyáltalán gyors felszívódású fehérje, amit mondjuk találok itthon? mi? Köszönöm :)
2012. jún. 4. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs otthoni gyors fehérje, így edzés után még mindig a legjobb megoldás, ha nincs tejsavó proteined, hogy eszel főtt vagy sült tojás (sosem nyersen!) és mellé rizst. Vagy csirke-rizs is megteszi, de ne barkácsolj tejből-tojásból-mézből, stb.. alapanyagokból háziturmixot.:)

Egyébként ha veszel tejsavó proteint, akkor egy edzés utáni adag kb. 200ft-ra jön ki, ami házi kajával több lenne.

2012. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 clint ***** válasza:
nem szívódik fel lassan a tojás, edzés után pedig ki van éhezve az izomzat tápanyagra, mindent hamar emészt meg, viszont kizárólag fehérjerészt egyed!!
2012. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen a tojásfehérje nem lassú, inkább közepesen gyors, de edzés után jó lesz.
2012. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

íme a legjobb megoldás én 200ft körüli áron szoktam venni 150grammosat a Metroban de vettem már Lidlben Aldiban és Spárban is


[link]

2012. jún. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Azért inkább a házi megoldás mellett döntöttem, mert nem akarok ilyen mesterséges dolgokat szedni ( egy vesém van, nem akarom különösebben megterhelni.)
2012. jún. 6. 13:26
 6/7 anonim ***** válasza:
minden megterheli a vesét ha nem iszol vizet. a fehérje porok sem ártalmasabbak a sima mezei táplálékoknál!
2012. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így van, a protein tápkiegek sem mesterséges fehérjékből készülnek, nem lesz tőlük semmi bajod.
2012. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!