Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt sikerülhet...

3 hónap alatt sikerülhet "lezsírtalanítanom" magam?

Figyelt kérdés

Van némi háj rajtam, itt-ott... a derekamon meg a hasamon is, és azt szeretném ledolgozni. Több mint fél éve kondizom. Egy ideje már elkezdtem aerobozni, Egyiknap 1-1,5 óra kondi a másiknap pedig 1 óra aerob, hetente egy nap szünetet tartok. (persze diétázom is)

177/69 kg vagyok. Tudom ez nem tünik soknak... de van rajtam háj. :S


2012. máj. 31. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy átlagos szálkásítási időtartam kb. 10-12 hét, de ugye függ, hogy mennyi zsírt kell leszedni. Van aki kevesebb idő alatt formába jön. Rajtad nem sok zsír lehet szerintem. Szálkásító diéta+aerob edzés a súlyzós mellé általában heti 0,5-1 kg fogyást eredményez. Helyedben inkább még tömeget növelnék, ha nincs sok zsír.:)
2012. máj. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ehhez a testsúlyhoz szerintem nem érdemes leszálkásítani mert ha még emellett is van zsír akkor elég hülyén fogsz kinézni 65kg-san. Érdemesebb inkább tömeget növelni és utána leszálkásítani.
2012. máj. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!