Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy felülésezzek?

West1 kérdése:

Hogy felülésezzek?

Figyelt kérdés

Találtam a youtuben Hasazós videót, kocka hasra. 30 felülésnél azt veszem észre, hogy kezd fájni a segg csontom.(szimpla betonon)Tehát nem a derkam. Azt szeretném kérdezni, hogy ilyenkor mi a tehendő.. ha tennék magam alá matracot, akkor is fejlődne az izmom, vagy hátrány lenne?

Valami Hasazós videot is linkelhetnétek, ami hatékony. ELŐRE IS KÖSZI!


2012. máj. 30. 17:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
még jó hogy tegyél magad alá matracot
2012. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Én pár éve vettem egy olyan kb 30fokos szögben döntött felülőpadot a Tescoban. Nagyon bevált. Bár nem használom rendszeresen, ezért kockahasam nem lett, de igazán hatékonyan tudok rajta edzeni, mióta használom a hátam/derekam sem fáj. Csak ajánlani tudom.
2012. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy se felülésezz. A lábemelés egyszerűbb és sok szempontból hatékonyabb. Végezd inkább azt!
2012. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ma 18.41, mert nem csak a hasizom edzésével lesz kockahasad, hiszen ha van rajta zsír, akkor nem fog látszódni és mivel nincs helyi zsírégetés, így hasedzéssel nem tudod leadni. Ahhoz kell szálkásító diéta és aerob edzés is.
2012. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Montez: Nincs rajta zsír :) Kifejezetten vékony alkat vagyok. Azért nem kockásodom, mert nem csinálom elég gyakran, rendszeresen. Ettől függetlenül érzem az edzések hatását, jót tett a tartásomnak.
2012. máj. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne rajta zsír, akkor most is kockás lenne, mert mindenkinek van hasizma, ami látszódik is, ha nincs zsír. A zsírt nem úgy értettem, hogy hájas vagy, hanem ahhoz 10% alá kell menni testzsír%-ban, hogy látszódjanak az izmok. De a köznyelvben még a 15%-ra is azt mondják, hogy nincs zsír. oks?:)
2012. máj. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Monteznél a pont. Egyébként, Kedves Válaszoló, A csúf igazság jut eszembe a hozzászólásodról, amikor egy nő felháborodva telefonál be a műsorba, hogy mégis hogy merte elégetni a fickó azokat a könyveket, amik nekik olyan sokat segítettek abban, hogy párt találjon, és a műsorvezető kérdésére, miszerint mi a párja neve, a válasz persze az volt, hogy jelenleg nincs kapcsolatban. Hogy mondhatod, hogy az neked használt és érzed a jó hatását, ha még csak nem is izmosodtál tőle?
2012. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Stomp Dániel:

Értelmezd a soraimat helyesen! Nem azt írtam, hogy nem izmosodtam tőle, hanem azt, hogy nem lett kockahasam.

Ettől függetlenül a felüléseknek köszönhetően laposabb lett a hasam és egyenesebben tartom a hátamat is.

2012. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én már tényleg nem akarok kötözködni, de már írtam, hogy nincs helyi zsírégetés, tehát a hasedéssel nem laposodik a has, de lehet, hogy egyes embereknél így is működik.:) Na, de hogy valami jót is ajánljak már itt vannak a cikkek:

[link]

[link]

2012. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy lehet pici zsír a hason, ami aztán átalakul izommá.
2012. máj. 30. 19:42
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!