Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondira nincs időm, súlyokkal...

Kondira nincs időm, súlyokkal is el lehet érni eredményt? Hány kg súllyal lehet eredényt elérni?

Figyelt kérdés
Vál, MEll, tricepsz, bicepsz- re szeretnék gyúrni súlyokkal. Találtam különböző szetet(50kg súly, egykezes, kétkezes)de van (70kg-os is) Mellyikt választjam?
2012. máj. 28. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Kezd el egy ilyen edzéstervvel: [link]

És akkora súlyt válassz mindig, amivel még éppen el tudod végezni szabályosan az előírt ismétlésszámokat.

2012. máj. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:

hát azért nem igazán lehet kiváltani csak rúddal meg súllyal a konditermi edzést.

én is itthon edzek de kell pár eszköz pl.multi fekpad,guggoló állvány,jó ha van lábnyújtó,lábhajlítód is,scott pad is hasznos.

ezeket jó lenne ha beszereznéd vagy magad készítenéd el.

plusz ugyebár étrend is kell mert másként nem sokáig lesz fejlődés.

2012. máj. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A suly nem egybe 50kg-70kg, hanem 5kg -tárcsákból tevődik össze
2012. máj. 28. 11:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell nagyon kigyurtnak lennem, csak az olyan szépen, normális fokozatúan izmosnak
2012. máj. 28. 11:26
 5/6 anonim ***** válasza:

A nem annyira kigyúrthoz is keményen kell edzeni, nem úgy van, hogy félig teszem oda magam, akkor pont fele olyan izmos leszek.:)

Neked írták: [link]

2012. máj. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a legnehezebbet, értelemszerűen.
2012. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!