Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A súlyzós edzés tényleg magas...

A súlyzós edzés tényleg magas vérnyomást okoz?

Figyelt kérdés
ezt nem egy dokitól hallottam.Nektek magas lett tőle?
2012. máj. 26. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Persze.

Kishijján szétruddannak az ereim annyira magas, edzés közben.... De máskor nem, csak amíg a teremben vagyok.

2012. máj. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Edzés közben persze, de amúgy pont hogy rendbe teszi.
2012. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ikszdéé ha szép eres vagy, az pont azt jelenti hogy jobban áramlik a vér az erekben, ebből adódik hogy nehezebben durran el, mint egy nem eres embernek
2012. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De jó is lenne, megjavítaná az alacsony vérnyomásom... de eddig nem sokminden történt vele.
2012. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Helyre pakolja a várnyomást. Nekem is segített..
2012. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.
2012. máj. 26. 15:05
 7/10 anonim válasza:
(21 F) Nekem régóta magas a vérnyomásom, aztán már lassan két éve gyógyszert szedek rá, Nebibeta (bétablokkolót). Aztán úgy 1, másfél hónapja elkezdtem rendszeresebben, heti 3-4-szer edzőterembe járni, és súlyokat emelni, meg mindent csinálok, mert még alapozok, és én is magasabb értékeket mérek mostanság, miközben a pulzusom korábbi időszakhoz képest meg szinte már alacsony, 50-60 körül szokott lenni. Most éppen vizsgaidőszak kellős közepén vagyok, de szeretnék konzultálni a kardiológusommal erről, és ha még aktuális lesz beszámolhatok róla!
2012. máj. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ok,az jó lenne,köszi!
2012. máj. 29. 06:34
 9/10 anonim válasza:
Na hát személyesen nem volt alkalmam konzultálni a kardiológusommal, hanem orvos barátom tolmácsolásával adtam hírül jelenlegi állapotomat, és gondolom az előző vizsgálatok és leletek alapján felírt egy bizonyos Tritace nevű vérnyomáscsökkentő gyógyszert. Kicsit furcsának tartom, hogy semmi terhelésre vonatkozó vizsgálat vagy jótanács vagy bármi más nem történt, de gondolom elegendő információval szolgálnak az előző vizsgálatok ehhez a gyógyszerhez. Mindenesetre te szerintem menj el az orvoshoz, semmiképp ne tolmáccsal üzengess, az a biztos :) Tanulj a hibámból...
2012. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. jún. 6. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!