Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi fejleszti az állóképességet...

Mi fejleszti az állóképességet, gyorsaságot, és az erőnlétet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A gyrsaságom és legfőképpen az állóképességem szeretném fejleszteni de nem nagyon tudom hogy,hogy mert valaki ezt mondja valaki azt. Ti tudtok valamit ajánlani? Legfőképp otthon végezhető gyakorlat vagy ilyen sportágra gondolnék nem tudom van e ilyen. Tehát röviden és tömören. Mivel tudom fejleszteni, "jobbá" tenni? :) 18F
2012. máj. 25. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ballisztikus kettlebelles gyakorlatokkal. Tömören ennyi.
2012. máj. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez a "ballisztikus" ez röviden mit jelent? Mert nem vagyok jártas a kettlebellben..
2012. máj. 25. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
börpivel. kib@szott sok börpivel.
2012. máj. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A ballisztikus jelzővel illetnek minden olyan kettlebelles gyakorlatot, amit gyorsan, lendületesen hajtasz végre, és általában magas ismétlésszámon gyakorolsz. Alapvetően lendítés (swing), felrántás (clean), szakítás (snatch).
2012. máj. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!