Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Scitec tejsavófehérjei...

A Scitec tejsavófehérjei közül melyikben van a legtöbb fehérje, illetve ti melyiket ajánljátok? - kezdő 17/F

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 10:12
 1/5 Diego105 ***** válasza:

Ha kezdő vagy, bőven elég neked egy sima koncentrátum is, a Scitec 100% Whey Protein 73%-os, ugyanennek a fehérjének az ízesítetlen változata természetesen valamivel több.

Az izolátumok amennyivel drágábbak, annál magasabb a fehérjetartalmuk, de hobbi szinten (szerintem) nem éri meg rá költeni, ugyanis semmi különbséget nem lehet érezni köztük.

De mondok Neked egy jobbat, nézz szét bodybuildingbolt.hu-n, sok fehérje van, ami jobb minőségű, vagy ha nem is, de legalább jobb áron vannak mint a Scitec-es fehérjék nagyrésze.

Pl.: Activlab Muscle Up, Mutant Whey, VPX Syngex és még sok más jó ár/érték arányú fehérje.Illetve a Muscleteam.hu-n is vannak jó fehérjék, pl a Stillmass-nak. Remélem tudtam segíteni. Szép napot!

2012. máj. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kérdés: miért pont Scitec?
2012. máj. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert akiket eddig megkérdeztem mind aztmondták,hogy a Scitec-nek vannak a legjobb fehérjéi.
2012. máj. 25. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:

"legjobb" :)- elég tág fogalom... Hogy mit mondott a szomszéd,azzal meg nem kell foglalkozni. :D

Neke, VpX Syngex van,és tökéletes! :)

2012. máj. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy kérdés: miért pont Scitec?


Bizony ez jó kérdés. Akkor, amikor tápkieg márka dömping van. Köztük jobbnál-jobb, és olcsóbb termékekkel.

2012. máj. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!