Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Felesleg?

Mitől lehet ez? Felesleg?

Figyelt kérdés
helló, az lenne a problémám, hogy a testsúlyomhoz képest vékonynak számítok(nem ez végülis a probléma). 178cm/64kg. A problémám az, hogy ha befeszítem a hasizmom, a "kockák" már kezdenek előbukkanni (felső 4 már látszódik) de puha, hiába feszítem be puha. Gondolom zsír, de mikor ezt mondtam a többiek kiröhögtek, hogy dehogy van rajtam zsír. Hiába mondtam hogy akkor mi más lenne, de ők 'okosabbak' voltak.. Gondoltam megkérdezem, biztos itt több hozzá értő van. Mit ajánlotok?-hogyan legyen keményebb és feszesebb a hasizmom/bőr. 17/F

2012. máj. 23. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is van némi zsír még rajta, amit diétával és aerob edzéssel tudsz leadni. Persze a hasizmot is erősíteni kell haspréssel, lábemeléssel. De nem ettől megy le a zsír. Viszont én 64 kilósan helyedben egy kis tömeget növelnék még.:)
2012. máj. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, :D én is szeretnék masszívabb lenni, de szeretném ha jól nézne ki a testem, de ha elkezdenék diétázni, akkor pedig nem valószínű, hogy viszek be elég fehérjét és ezáltal az izomból pótolná és csökkenne az izom. (legalábbis így hallottam) Persze, tudom vannak külön étrendek erre, meg csirkemell ezerrel, de hát azt győzni kell pénzel is. :)
2012. máj. 23. 13:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Szálkásító diétánál napi 3g*testtömegkg a fehérje, tehát neked legalább 190g kellene. Szénhidrát pedig 1,5-2,5g*testtömegkg. Ha nincs meg a fehérje mennyiség, akkor tuti az izomvesztés. Tehát pontos étrenddel tömeget kellene növelni (2-2,5g*testtömegkg fehérje és 5-6g*testtömegkg ch), kevés zsír jönni fog valószínű. Utána viszont le tudnád szálkásítani és ha jó a diétád még izom is maradna.:)
2012. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gabaa válasza:
Ennek több oka is lehet! Egyrészt ha eredetileg ott a pocak, akkor ha ráedzel az izomrétek nem felülre, hanem alulra kerül és a zsírszövetek a tetején maradnak. Ezért lehet hogy puha a hasad. Lehet attól is, hogy szimplán nem elég edzettek azok a kockák. A megoldás igen egyszerű, futni kell. Jobbanmondva kocogni. Kényelmes, egyenletes tempóval 45 perc után beindul a zsírégetés. Emellett figyelj oda arra hogy mit eszel, mert az nagyon fontos, és tartsd fent az edzést is. Ha szeretnél többet megtudni a témáról nézz el oldalunkra [link] Ott mindent megtudhatsz az étrendektől kezdve az edzésterveken át a különféle gyakorlatokig. Ugorj be ha szeretnéd hogy igazán jól nézzen ki a hasad :) Üdv
2012. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!