Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit ajánlanátok nekem edzés...

Mit ajánlanátok nekem edzés előtti energizálónak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, kettő éve intenzíven edzek. Sajnos az utóbbi időben már nem tudok kora délután iskola után menni, más dolgok miatt, és csak estefelé jutok le a terembe. Ilyenkor már nem vagyok olyan energikus, délelőtt-kora délután suli, utána külön órák, stb, nagyon elfáradok, ezért nem tudok olyan jól teljesíteni a teremben sem, pedig érzem, hogy lenne bennem mág pár kör, vagy többre vagyok képes a súlyokkal, de egyszerűen nagyon alul van az energiám, előtte pedig nem tudok pihenni sem egy jót. Energiaitalt pedig nem iszom.

Szeretnék valami olyan készítményt, ami kicsit megpörget edzésre, amitől kicsit jobban teljesítek. Úgy tudom, 18 alatt nem nagyon ajánlott a Hot Blood és hasonlók, de azért a ti ötleteiteket is szívesen várom.


Köszönöm a tippeket!



2012. máj. 21. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Energizálás megoldható mondjuk ezzel:


[link]


Minden olyan alkotó benne van ami energizáláshoz kell. A port 1 - 1,5 liter vízben feloldod. Edzés előtt de edzés közben is kortyolgathatod.


A másik megoldás mondjuk ez. Tablettás verzió.

[link]

2012. máj. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!