Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tehetnék szert nagyobb...

Hogyan tehetnék szert nagyobb izmokra 14 évesen?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és szeretnék szert tenni nagyobb izmokra.Persze semmiféle por és más szer nélkül.
2012. máj. 21. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el ezt, alul van tovább gomb is: [link]
2012. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg olvasd el [link] com/doc/53854404/Paul-coach-Wade-Fegyencedzes ezt, hagytam benne 1 space-t. ez leírja hogy ezeknek a egyél mert attol izmosodol kötsög-öt és elmondja hogy mitől tudsz igazán izmos és kemény lenni, pl hívj be egy embert a konditeremből hogy csinálja meg azt a mester6ost amit a könyv említ tényleg egy sem fogja megcsinálni, én eddig 1nél tartok, a féllábas gugolás... sikerült a 20 támaszkodás nélkül
2012. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyu: én súlyzós edzést végzek, de bármikor lenyomok 10 egylábas guggolást és egykezes fekvőt is, úgyhogy nem kell terjeszteni a hülyeséget és kötscögnek minősíteni azokat akik súlyzóznak.

Te tudnál 100kg feletti súllyal fekvenyomni? Tiszteljük már más hobbiját please..

2012. máj. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ismerem a fegyencedzést,de melyikkel tudok gyorsabban erősödni?Súlyokkal vagy testsúllyal?
2012. máj. 23. 20:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Fegyencedzéssel a saját testsúlyoddal leszel képes sok gyakorlatra, de egy izmos formát az is ad, ha komolyan végzed. Súlyzós edzéssel pedig jóval izmosabb leszel, ha normális étrended és kemény edzéseid és elegendő pihenő időd van. Erős is leszel, hiszen a testépítők is nagy súlyokat képesek megmozgatni. Egyébként lehet a kettőt együtt is végezni.
2012. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!