Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő után lesz látható...

Mennyi idő után lesz látható eredménye az edzésemnek?

Figyelt kérdés
Ha naponta megcsinálok 6X15 fekvőtámaszt,3x15 reggel és 3x15 este,annak mennyi idő után lesz látható eredménye,főleg a mellizmomon?
2012. máj. 20. 22:54
1 2
 1/13 Zakathol ***** válasza:
Ha ennyi az összes dolog amit megteszel a célod elérésének érdekében, akkor soha az életben.
2012. máj. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Egyik ismim, csak reggel- este csinált kevesebbet ennél és látszott rajta 1-2 hónap múlva. Nem azt mondom, hogy bodybuilder lett :D de látszott, hogy izmosodott.
2012. máj. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát figyelj ez nem sokra elég ha nem akarsz súlyzós edzés csinálni akkor csinálj más saját testsúlyos edzéseket is mert ez a pár fekvőtámasz nem fog sokat dobni rajtad.
2012. máj. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem akarok ilyen kigyúrt valaki lenni.


És ha mondjuk úgy csinálnám hogy 9x20 fekvő egy nap??

tehát 3x20 reggel,3x20 dél körül,és megint ennyi este?

2012. máj. 21. 21:44
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezeken mindig olyan jót mosolygok hogy "nem akarok ilyen kigyúrt lenni". Nyugodj meg nem leszel :D Ahhoz kicsit többet kell edzeni mint 1-2 fekvőtámasz. Nem fogsz egyik reggel úgy kelni hogy te vagy Arnold. Fegyencedzésre keress rá és aszerint csinálj saját testsúlyos edzést.
2012. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én értem a mosoly tárgyát,de csak azért írtam,mert magyarra fordítva azt akarták mondani hogy az semmi.Azért írtam hogy nem Arnold akarok lenni,hogy semmit se jelentene.
2012. máj. 21. 22:25
 7/13 anonim ***** válasza:
De most nem tudom mit vársz hogy azt mondjuk ez nagyon hatásos lesz? Egyedül a fekvőtámasz kevés lesz előbb írtam hogy keress rá a Fegyencedzésre abba találsz több gyakorlatot és ha azokat csinálod az legalább ér is valamit.
2012. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem azt várom.Köszönöm,utána nézek.
2012. máj. 21. 22:31
 9/13 anonim válasza:

Inkább ezt nézd meg szerintem

jegeskave.hu/cikkek/2010/06/29/insanity-60-napos-edzesprogram

2012. máj. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Zakathol ***** válasza:

Attól még, hogy nem akarsz nagyon kigyúrt lenni, még az izmot ugyanúgy kell növeszteni.

Az izom csak a megfelelő terheléstől nő, így ugyanazt érdemes annak is csinálnia aki csak kicsit több izmot szeretne, mint aki meg nagyon sokat.

Az izom - sejtszinten - nem tudja, hogy te most csak kicsit akarsz izmosodni...vagy nő, vagy nem nő. Edzeni kell és ha elérted az eredményt akkor abbahagyod aztán örülsz.

2012. máj. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!