Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani egy jó...

Tudnátok ajánlani egy jó comberősítő gyakorlatot, aminek látható eredménye van?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eddig guggolást és kitöréseket csináltam elég régóta, látszik is a lábamon, de nem annyira feltűnően. Tudtok nekem ajánlani valami más gyakorlatot, ami otthon kivitelezhető? edzőterembe nem tudok menni és külön gépekre sincs pénzem, ezért kéne az otthoni kivitelezés.

Előre is köszönöm!

20/L


2012. ápr. 29. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Bringázás, futás vagy ugrálókötelezés, plusz diéta.

(A hogyanja kb. már 4500-szor le lett írva - használd a keresőt, ott megtalálod.)

2012. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megfelelő étrendem már megvan hozzá. Amiket felsoroltál pedig kb. szinte semmit nem érnek, ezért írtam, hogy "gyakorlatokat" kérnék.
2012. ápr. 29. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmit nem ér...? Nem csinálod jól.

Ahhoz pedig, hogy látszódjon kell csinálnod - kiegészítve súlyzós edzéssel (na meg persze megfelelő étrenddel, de azt írod, az már megvan)

2012. ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jártam futni és éreztm, hogy "jobb",de látni sehol nem lehetett, így én azt nem kezdem el megint. Ezért kéne "gyakorlatokat" írni, torna stb...
2012. ápr. 29. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk az sem mindegy ugye, hogy mennyi időt adsz a dolognak (pl. futás esetében).

Szerintem a guggolás, kitörés, lépcsőzés, lábemelés oldalra és hátra, azok mind-mind nagyon jó gyakorlatok. (Súlyterheléssel lenne a legjobb persze.)


Montez még a bodyrock.tv - t szokta ajánlani (nem néztem nagyon, de Te tedd meg) :)

2012. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát kb. másfél évig jártam futni majdnem napi szinten, de az csak a "lelkemnek" volt jó, a testemen nem látszott sok minden, mondjuk elég vékony típus is vagyok, szóval lehet azért nem tűnt fel annyira:/ ezt a tv-s micsodát, majd megnézem, hátha... Köszönöm a választ!
2012. ápr. 29. 21:02
 7/7 anonim ***** válasza:

a fegyencedzésnek utánanézhetnél.

abban vannak különböző nehézségű guggolások.

és persze mellé egy tömegnövelő étrendet,mert van egy 45 kilós nőismerősöm,aki úgy csinálja az egylábast guggolásokat,hogy mindenki ámul,de nem látszik rajta semmi forma és egy ropi testileg,hiába bivaly erős önmagához képest.

2012. ápr. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!