Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéssel lehet mellizmo...

Milyen edzéssel lehet mellizmot növeszteni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy elég vékony vagyok,viszont elég izmos is,ami viszont nem látszik rajtam.Hogy tudnék egy kicsivel nagyobb mellizmot csinálni?Konditerembe és hasonló helyekre nem szeretnék menni,mert nem az én világom.Csak ilyen egyszerű itthoni edzést szeretnék.
2012. máj. 20. 19:26
 1/2 Zakathol ***** válasza:

Pedig sajnos konditeremben súlyzókkal lehet, a legjobban az izmokat stimulálni.

Fekvenyomás, tolódzkodás, tárogatás, nyomás 45°-os padon, ezek a legjobb gyakorlatok.


Otthon házilag esetleg plusz súlyos fekvőtámaszt, és a tolódzkodást tudod megoldani, a többihez már súlyzó kell valószínűleg.

2012. máj. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Otthoni edzéssel ideig lehet fejlődni, később ha ez megreked, akkor bizony valóban súlyzós, konditermi edzés kell, akkor már a fekvőtámasz, és a tolódszkodás kevés.

Különböző nyomások, (fekvenyomás, 45-ös fekvenyomás, negatív fekvenyomás)

Valamint tárogató gyakorlatok: tárogatás súlyzóval, csigás tárogatás.

Ezek a legjobb gyakorlatok, egy hátrányuk, hogy jóformán csak edzőteremben lehet kivitelezni, ha csak nincsenek otthon kézisúlyzóid, és fekvenyomópadod.

2012. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!