Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyárra jól akarok kinézni,...

Nyárra jól akarok kinézni, ötletek?

Figyelt kérdés

Úgy június végére szeretnék feszes, kerek feneket. Olyasmit, mint Kim Kardashiané. Meg jó lenne ledobni úgy öt kilót is. Milyen gyakorlatokat csináljak?

Ne írjatok nekem olyanokat, hogy menjek el súlyzózni meg ilyesmik, az nekem túl nehéz, és amúgy sem akarok kimozdulni. Olyat mondjatok, amit itthon lehet csinálni és nem is olyan nehéz. Meg az is fontos, hogy ne kerüljön sok időbe, nekem nincs kedvem naponta negyed óránál tovább tornázni. Na, ilyeneket tudtok mondani?


2012. máj. 18. 05:33
1 2
 11/19 Ci.ara ***** válasza:

hát ilyen hozzáállással tök fölösleges elkezdened bármit is főleg h olyan maradjon a popsid folyamatosan kell csináld a dolgokat és célodnak megfelelően kell kajálnod



de nem is pocsékolom rád az időd mert nincs sok" és hát meg sem fizetnek azért h írok neked szóval szia

2012. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Gratulálok, Kedves Kérdező!


A kérdésed tartalma és hangvétele mintaszerűen foglalja össze mindazt, amiért manapság az emberek 99%-a tespedt, löttyedt, egészségtelen és gyenge.

2012. máj. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
2012. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Most ez hogy jön ide? :) Egy "strandgyúrós" cica legalább elmegy a terembe és csinál valami edzésfélét.
2012. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Á, előző, ez még annál is rosszabb, azok a csajok legalább eljutnak a teremig, és ha sután is, de próbálkoznak, hajlandóak idő pazarolni (mert az csak az), de a kérdező még ennyit sem akar :D Nem is jár neki szép alak.

Amúgy kösz, hogy linkelgeted a kérdésemet, bár sajna azóta nem jött még válasz : ( :D


Stomp Dániel meg nagyon találót mondott.

2012. máj. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem, hogy oltogassatok, hanem azt, hogy mondjatok valami edzésfélét! Vagy nincs meg hozzá a tudásotok? Könnyű évek alatt formába kerülni, erre bárki képes. Olyat mondjatok, ami néhány hónap alatt meglátszik!
2012. máj. 25. 05:43
 17/19 anonim ***** válasza:

Kérdező: nem tudsz olvasni? Szerinted én mit írtam neked? Ott van, hogy mit kell csinálni. Guggolás, kitörés, lábemelés hátra. Mindent súlyzóval. Heti kétszer mehet mindegyikből 3-4sorozat. Mellé 2-3 nap kocogás+magad fehérjebevitel, közepes ch.

De azt ne várd senkitől hogy szemet huny az irreális elképzeléseid és a hozzáállásod felett. Szerintem nem mi vagyunk azok, akik nem értenek hozzá. Ha ennyien egy véleményen vagyunk, akkor talán neked kellene elgondolkodni a dolgokról és nem megsértődni a kapott válaszokon, hanem azt mondani, hogy: bocs, akkor keményen edzeni fogok.

2012. máj. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Ci.ara ***** válasza:

Könnyű évek alatt formába kerülni, erre bárki képes.""

ha olyan rohadt könnyű akkor miért nem vagy formába?

2012. máj. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Olyan hülyeséget írtál... ne is csodálkozz ha oltogatnak!
2014. ápr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!